Seizoen | Datum | Gebeurtenis | 44 (59/70) | 2022-11-23 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Antanas Dauksa69 | 45 (7/70) | 2022-12-11 | Team opgeheven - Antanas Dauksa69 | 45 (14/70) | 2022-12-18 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - narvilas | 45 (36/70) | 2023-01-09 | Team opgeheven - narvilas | 45 (44/70) | 2023-01-17 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Paulius Stulpinas | 45 (66/70) | 2023-02-08 | Team opgeheven - Paulius Stulpinas | 49 (45/70) | 2023-10-25 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Duranciokas35 | 49 (67/70) | 2023-11-16 | Team opgeheven - Duranciokas35 | 50 (64/70) | 2024-01-22 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - raidenas | 51 (16/70) | 2024-02-13 | Team opgeheven - raidenas | 51 (21/70) | 2024-02-18 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - ymmass | 51 (43/70) | 2024-03-11 | Team opgeheven - ymmass | 51 (56/70) | 2024-03-24 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Gintaras Apynis |
Seizoen | Ploegnaam | Uitslagen |
52 | KK Nemunas |
Positie 12 in de play-offs van competitie II.3. |
Rang 6 in reeks A van competitie II.3 |
||
51 | Jurius† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 12 in de play-offs van competitie II.3. |
||
Rang 6 in reeks A van competitie II.3 |
||
50 | Viesulas Rezus† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 11 in de play-offs van competitie II.3. |
||
Rang 6 in reeks B van competitie II.3 |
||
49 | Viesulas Rezus |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 9 in de play-offs van competitie II.3. |
||
Rang 5 in reeks A van competitie II.3 |
||
48 | Kosmonautų Gauja† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 10 in de play-offs van competitie II.3. |
||
Rang 5 in reeks B van competitie II.3 |
||
47 | Kosmonautų Gauja† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 13 in de play-offs van competitie II.3. |
||
Rang 7 in reeks A van competitie II.3 |
||
46 | Kosmonautų Gauja† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 13 in de play-offs van competitie II.3. |
||
Rang 7 in reeks B van competitie II.3 |
||
45 | Kosmonautų Gauja |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 14 in de play-offs van competitie II.3. |
||
Rang 7 in reeks B van competitie II.3 |
||
44 | Team noname 40271 |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 14 in de play-offs van competitie II.3. |
||
Rang 7 in reeks A van competitie II.3 |
||
43 | Team noname 40271 |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 9 in de play-offs van competitie II.3. |
||
Rang 6 in reeks A van competitie II.3 |
||
42 | Team noname 40271 |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 11 in de play-offs van competitie II.3. |
||
Rang 7 in reeks A van competitie II.3 |