Seizoen | Datum | Gebeurtenis | 25 (3/70) | 2019-02-06 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Luca de Andreis | 25 (34/70) | 2019-03-09 | Team opgeheven - Luca de Andreis | 25 (47/70) | 2019-03-22 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - dandy76 | 25 (51/70) | 2019-03-26 | Team opgeheven - dandy76 | 25 (51/70) | 2019-03-26 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Mauro Tarli | 26 (18/70) | 2019-05-02 | Team opgeheven - Mauro Tarli | 27 (21/70) | 2019-07-14 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Luca Siano | 27 (43/70) | 2019-08-05 | Team opgeheven - Luca Siano | 27 (69/70) | 2019-08-31 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Basaglia | 28 (21/70) | 2019-09-22 | Team opgeheven - Basaglia | 28 (29/70) | 2019-09-30 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - dejanluca1983 | 28 (52/70) | 2019-10-23 | Team opgeheven - dejanluca1983 | 28 (60/70) | 2019-10-31 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - biagio mastrorilli | 29 (13/70) | 2019-11-23 | Team opgeheven - biagio mastrorilli | 29 (16/70) | 2019-11-26 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Dhoan | 29 (38/70) | 2019-12-18 | Team opgeheven - Dhoan | 29 (42/70) | 2019-12-22 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - 32magic | 29 (64/70) | 2020-01-13 | Team opgeheven - 32magic | 30 (59/70) | 2020-03-18 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - luca sereni 1996 | 31 (11/70) | 2020-04-09 | Team opgeheven - luca sereni 1996 | 31 (47/70) | 2020-05-15 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - pinoonip | 31 (69/70) | 2020-06-06 | Team opgeheven - pinoonip | 32 (8/70) | 2020-06-15 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - asd92 | 32 (30/70) | 2020-07-07 | Team opgeheven - asd92 | 36 (26/70) | 2021-04-09 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - filipporomerio | 36 (48/70) | 2021-05-01 | Team opgeheven - filipporomerio | 40 (18/70) | 2022-01-06 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - Pantarei Marco | 40 (40/70) | 2022-01-28 | Team opgeheven - Pantarei Marco | 40 (48/70) | 2022-02-05 | Ploeg werd toegewezen aan een manager - ferro66 |
Seizoen | Ploegnaam | Uitslagen |
52 | Virtus Cambo |
Uitgeschakeld in de achtste finales van de Nationale Beker. |
Positie 11 in de play-offs van competitie II.1. |
||
Rang 6 in reeks B van competitie II.1 |
||
51 | Virtus Cambo |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Positie 8 in de play-offs van competitie II.1. |
||
Rang 4 in reeks A van competitie II.1 |
||
50 | Virtus Cambo |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 9 in de play-offs van competitie II.1. |
||
Rang 5 in reeks A van competitie II.1 |
||
49 | Virtus Cambo |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Positie 11 in de play-offs van competitie II.1. |
||
Rang 6 in reeks A van competitie II.1 |
||
48 | Virtus Cambo |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 10 in de play-offs van competitie II.1. |
||
Rang 6 in reeks B van competitie II.1 |
||
47 | Virtus Cambo |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 10 in de play-offs van competitie II.1. |
||
Rang 5 in reeks B van competitie II.1 |
||
46 | Virtus Cambo |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 11 in de play-offs van competitie II.1. |
||
Rang 5 in reeks B van competitie II.1 |
||
45 | Virtus Cambo |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Positie 13 in de play-offs van competitie II.1. |
||
Rang 6 in reeks A van competitie II.1 |
||
44 | Virtus Cambo |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Gepromoveerd naar competitie II.1. |
||
Gewonnen in de promotieronde naar competitie II.1. |
||
Positie 2 in de play-offs van competitie III.1. |
||
Rang 2 in reeks A van competitie III.1 |
||
43 | Virtus Cambo |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 4 in de play-offs van competitie III.1. |
||
Rang 2 in reeks B van competitie III.1 |
||
42 | Virtus Cambo |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Verplaatst naar competitie III.1 door de basketbalfederatie. |
||
Positie 6 in de play-offs van competitie III.3. |
||
Rang 3 in reeks A van competitie III.3 |
||
41 | Virtus Cambo |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Positie 6 in de play-offs van competitie III.3. |
||
Rang 4 in reeks A van competitie III.3 |
||
40 | pantabasket† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 5 in de play-offs van competitie III.3. |
||
Rang 4 in reeks B van competitie III.3 |
||
39 | arona basket† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 4 in de play-offs van competitie III.3. |
||
Rang 3 in reeks A van competitie III.3 |
||
38 | arona basket† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 5 in de play-offs van competitie III.3. |
||
Rang 3 in reeks A van competitie III.3 |
||
37 | arona basket† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 6 in de play-offs van competitie III.3. |
||
Rang 3 in reeks B van competitie III.3 |
||
36 | arona basket |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 7 in de play-offs van competitie III.3. |
||
Rang 4 in reeks B van competitie III.3 |
||
35 | Asd Sicilia† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 12 in de play-offs van competitie III.3. |
||
Rang 5 in reeks A van competitie III.3 |
||
34 | Asd Sicilia† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 13 in de play-offs van competitie III.3. |
||
Rang 7 in reeks B van competitie III.3 |
||
33 | Asd Sicilia† |
Uitgeschakeld in ronde 3 van de Nationale Beker. |
Positie 15 in de play-offs van competitie III.3. |
||
Rang 7 in reeks B van competitie III.3 |
||
32 | Asd Sicilia† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 14 in de play-offs van competitie III.3. |
||
Rang 7 in reeks B van competitie III.3 |
||
31 | ss lazio pallacanestro† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 13 in de play-offs van competitie III.3. |
||
Rang 6 in reeks B van competitie III.3 |
||
30 | Torino Bulls† |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 10 in de play-offs van competitie III.3. |
||
Rang 6 in reeks B van competitie III.3 |
||
29 | Torino Bulls |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 7 in de play-offs van competitie III.3. |
||
Rang 4 in reeks B van competitie III.3 |
||
28 | lucbrx |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 4 in de play-offs van competitie III.3. |
||
Rang 3 in reeks A van competitie III.3 |
||
27 | Dinamo Tigers† |
Positie 8 in de play-offs van competitie III.3. |
Rang 3 in reeks B van competitie III.3 |
||
26 | Piceno Basket† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Verplaatst naar competitie III.3 door de basketbalfederatie. |
||
Positie 10 in de play-offs van competitie III.2. |
||
Rang 6 in reeks B van competitie III.2 |
||
25 | Brinzio† |
Uitgeschakeld in ronde 1 van de Nationale Beker. |
Positie 10 in de play-offs van competitie III.2. |
||
Rang 5 in reeks A van competitie III.2 |
||
24 | Team noname 36425 |
Uitgeschakeld in ronde 2 van de Nationale Beker. |
Positie 15 in de play-offs van competitie III.2. |
||
Rang 8 in reeks A van competitie III.2 |