52 |
São José Eagles Warriors |
Позиция 8 в конференция B на лига II.2.
|
51 |
São José Eagles Warriors |
Елиминиран в четвъртфинала на Националната Купа.
|
Място 8 в плейоф в лига II.2.
|
Позиция 2 в конференция A на лига II.2.
|
50 |
São José Eagles Warriors |
Елиминиран в 3 кръг на Националната Купа.
|
Място 5 в плейоф в лига II.2.
|
Позиция 1 в конференция B на лига II.2.
|
49 |
São José Eagles Warriors |
Елиминиран в 2 кръг на Националната Купа.
|
Промоция в лига II.2.
|
Спечелил в кръг за промоция в лига II.2.
|
Място 2 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 1 в конференция A на лига III.2.
|
48 |
São José Eagles Warriors |
Елиминиран в 3 кръг на Националната Купа.
|
Място 5 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 1 в конференция A на лига III.2.
|
47 |
São José Eagles Warriors |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа.
|
Място 3 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 1 в конференция A на лига III.2.
|
46 |
São José Eagles Warriors |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа.
|
Загубил в кръг за промоция в лига II.2.
|
Място 2 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 1 в конференция A на лига III.2.
|
45 |
São José Eagles Warriors |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа.
|
Загубил в кръг за промоция в лига II.2.
|
Място 2 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 1 в конференция A на лига III.2.
|
44 |
São José Eagles Warriors |
Елиминиран в 3 кръг на Националната Купа.
|
Място 7 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 2 в конференция A на лига III.2.
|
43 |
São José Eagles Warriors |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа.
|
Място 4 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 1 в конференция A на лига III.2.
|
42 |
São José Eagles Warriors |
Елиминиран в 3 кръг на Националната Купа.
|
Място 3 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 1 в конференция A на лига III.2.
|
41 |
São José Eagles Warriors |
Елиминиран в 2 кръг на Националната Купа.
|
Място 8 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 2 в конференция A на лига III.2.
|
40 |
São José Eagles Warriors |
Елиминиран в 2 кръг на Националната Купа.
|
Място 3 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 1 в конференция A на лига III.2.
|
39 |
Lucas Theodoro |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа.
|
Място 4 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 2 в конференция A на лига III.2.
|
38 |
Lucas Theodoro |
Елиминиран в 2 кръг на Националната Купа.
|
Място 4 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 1 в конференция B на лига III.2.
|
37 |
Lucas Theodoro |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа.
|
Място 5 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 3 в конференция A на лига III.2.
|
36 |
Lucas Theodoro |
Елиминиран в 2 кръг на Националната Купа.
|
Място 3 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 2 в конференция B на лига III.2.
|
35 |
Teikō Junior High 38331 † |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа.
|
Място 14 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 7 в конференция B на лига III.2.
|
34 |
Atlético paulista |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа.
|
Място 8 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 2 в конференция A на лига III.2.
|
33 |
Black Phoenix† |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа.
|
Място 9 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 5 в конференция A на лига III.2.
|
32 |
Team noname 38331 |
Елиминиран в 1 кръг на Националната Купа.
|
Място 15 в плейоф в лига III.2.
|
Позиция 8 в конференция A на лига III.2.
|