Сезон | Дата | Падзея | 29 (55/70) | 2020-01-04 | Каманда была перададзена мэнэджару - mlorenzo | 30 (9/70) | 2020-01-28 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - mlorenzo | 30 (61/70) | 2020-03-20 | Каманда была перададзена мэнэджару - robertogaleffi | 31 (13/70) | 2020-04-11 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - robertogaleffi | 31 (44/70) | 2020-05-12 | Каманда была перададзена мэнэджару - Basket TP | 31 (66/70) | 2020-06-03 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - Basket TP | 32 (2/70) | 2020-06-09 | Каманда была перададзена мэнэджару - christian92lore | 32 (30/70) | 2020-07-07 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - christian92lore | 36 (25/70) | 2021-04-08 | Каманда была перададзена мэнэджару - IlCasti | 36 (29/70) | 2021-04-12 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - IlCasti | 40 (51/70) | 2022-02-08 | Каманда была перададзена мэнэджару - amato75 | 41 (23/70) | 2022-03-22 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - amato75 | 41 (25/70) | 2022-03-24 | Каманда была перададзена мэнэджару - melluso daniela | 41 (61/70) | 2022-04-29 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - melluso daniela | 41 (61/70) | 2022-04-29 | Каманда была перададзена мэнэджару - melluso daniela | 42 (31/70) | 2022-06-08 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - melluso daniela | 42 (37/70) | 2022-06-14 | Каманда была перададзена мэнэджару - Grandebibo10 | 42 (59/70) | 2022-07-06 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - Grandebibo10 |
Сезон | Назва каманды | Вынікі |
52 | Oratorio San Giuseppe† |
3 месца ў плэй-офф III.3.
|
Месца 2 у канферэнцыі B лігі III.3. |
||
51 | Oratorio San Giuseppe† |
5 месца ў плэй-офф III.3.
|
Месца 4 у канферэнцыі A лігі III.3. |
||
50 | Oratorio San Giuseppe† |
6 месца ў плэй-офф III.3.
|
Месца 4 у канферэнцыі B лігі III.3. |
||
49 | Oratorio San Giuseppe† |
9 месца ў плэй-офф III.3.
|
Месца 5 у канферэнцыі B лігі III.3. |
||
48 | Oratorio San Giuseppe† |
10 месца ў плэй-офф III.3.
|
Месца 6 у канферэнцыі B лігі III.3. |
||
47 | Oratorio San Giuseppe† |
6 месца ў плэй-офф III.3.
|
Месца 4 у канферэнцыі A лігі III.3. |
||
46 | Oratorio San Giuseppe† |
7 месца ў плэй-офф III.3.
|
Месца 3 у канферэнцыі A лігі III.3. |
||
45 | Oratorio San Giuseppe† |
6 месца ў плэй-офф III.3.
|
Месца 4 у канферэнцыі B лігі III.3. |
||
44 | Oratorio San Giuseppe† |
8 месца ў плэй-офф III.3.
|
Месца 4 у канферэнцыі A лігі III.3. |
||
43 | Oratorio San Giuseppe† |
9 месца ў плэй-офф III.3.
|
Месца 5 у канферэнцыі A лігі III.3. |
||
42 | Oratorio San Giuseppe |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
9 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
Месца 6 у канферэнцыі B лігі III.3. |
||
41 | USCERVIA1962 |
Дайшоў да 3 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
4 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
Месца 3 у канферэнцыі B лігі III.3. |
||
40 | I BARBONI† |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
9 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
Месца 5 у канферэнцыі A лігі III.3. |
||
39 | I BARBONI† |
Дайшоў да 3 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
10 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
Месца 5 у канферэнцыі A лігі III.3. |
||
38 | I BARBONI† |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
8 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
Месца 4 у канферэнцыі B лігі III.3. |
||
37 | I BARBONI† |
Дайшоў да 3 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
8 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
Месца 4 у канферэнцыі B лігі III.3. |
||
36 | I BARBONI† |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
14 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
Месца 6 у канферэнцыі A лігі III.3. |
||
35 | Aretusa Basket† |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
9 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
Месца 5 у канферэнцыі B лігі III.3. |
||
34 | Aretusa Basket† |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
8 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
Месца 4 у канферэнцыі A лігі III.3. |
||
33 | Aretusa Basket† |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
9 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
Месца 6 у канферэнцыі B лігі III.3. |
||
32 | Aretusa Basket† |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
7 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
Месца 4 у канферэнцыі A лігі III.3. |
||
31 | Trapani Spurs |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
11 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
Месца 5 у канферэнцыі B лігі III.3. |
||
30 | aquile† |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
9 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
Месца 5 у канферэнцыі A лігі III.3. |
||
29 | Team noname 37565 |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
15 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
Месца 8 у канферэнцыі B лігі III.3. |
||
28 | Team noname 37565 |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
16 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
Месца 8 у канферэнцыі A лігі III.3. |