Сезон | Дата | Падзея | 16 (7/70) | 2017-05-21 | Каманда была перададзена мэнэджару - MAZGAS75 | 16 (29/70) | 2017-06-12 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - MAZGAS75 | 16 (47/70) | 2017-06-30 | Каманда была перададзена мэнэджару - jream | 16 (69/70) | 2017-07-22 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - jream | 17 (14/70) | 2017-08-06 | Каманда была перададзена мэнэджару - Rokas Rudžinskas | 17 (36/70) | 2017-08-28 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - Rokas Rudžinskas | 17 (64/70) | 2017-09-25 | Каманда была перададзена мэнэджару - Tomas Bakanauskas | 18 (16/70) | 2017-10-17 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - Tomas Bakanauskas | 18 (28/70) | 2017-10-29 | Каманда была перададзена мэнэджару - Aleksandras Lisovas | 18 (54/70) | 2017-11-24 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - Aleksandras Lisovas | 18 (54/70) | 2017-11-24 | Каманда была перададзена мэнэджару - Ernestto | 19 (17/70) | 2017-12-27 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - Ernestto | 19 (40/70) | 2018-01-19 | Каманда была перададзена мэнэджару - icebearltu | 19 (62/70) | 2018-02-10 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - icebearltu | 19 (64/70) | 2018-02-12 | Каманда была перададзена мэнэджару - Raimondas Gelbūda | 20 (16/70) | 2018-03-06 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - Raimondas Gelbūda | 20 (37/70) | 2018-03-27 | Каманда была перададзена мэнэджару - Gytis15 | 20 (59/70) | 2018-04-18 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - Gytis15 | 21 (56/70) | 2018-06-24 | Каманда была перададзена мэнэджару - asterixas | 22 (8/70) | 2018-07-16 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - asterixas | 22 (35/70) | 2018-08-12 | Каманда была перададзена мэнэджару - Andrius Astafejavas | 22 (57/70) | 2018-09-03 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - Andrius Astafejavas | 25 (68/70) | 2019-04-12 | Каманда была перададзена мэнэджару - Vidasgti | 26 (20/70) | 2019-05-04 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - Vidasgti | 26 (26/70) | 2019-05-10 | Каманда была перададзена мэнэджару - bluebert | 26 (48/70) | 2019-06-01 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - bluebert | 26 (56/70) | 2019-06-09 | Каманда была перададзена мэнэджару - Oksanas | 27 (25/70) | 2019-07-18 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - Oksanas | 33 (24/70) | 2020-09-09 | Каманда была перададзена мэнэджару - Eimantas Jurgelionis | 33 (28/70) | 2020-09-13 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - Eimantas Jurgelionis | 33 (37/70) | 2020-09-22 | Каманда была перададзена мэнэджару - TheVision | 33 (60/70) | 2020-10-15 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - TheVision | 33 (68/70) | 2020-10-23 | Каманда была перададзена мэнэджару - Rojusas | 34 (27/70) | 2020-11-21 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - Rojusas | 35 (50/70) | 2021-02-22 | Каманда была перададзена мэнэджару - Lukas Auksoraitis | 36 (2/70) | 2021-03-16 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - Lukas Auksoraitis | 36 (2/70) | 2021-03-16 | Каманда была перададзена мэнэджару - snaiperis1 | 36 (41/70) | 2021-04-24 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - snaiperis1 | 36 (42/70) | 2021-04-25 | Каманда была перададзена мэнэджару - snaiperis1 | 37 (55/70) | 2021-07-17 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - snaiperis1 | 38 (60/70) | 2021-09-30 | Каманда была перададзена мэнэджару - Nojuks | 49 (65/70) | 2023-11-14 | Каманда скасавала кантракт з мэнэджарам - Nojuks |
Сезон | Назва каманды | Вынікі |
49 | NosNos |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
Паніжэнне ў лігу II.1. |
||
16 месца ў плэй-офф I.1.
|
||
Месца 8 у канферэнцыі B лігі I.1. |
||
48 | NosNos |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
Павышэнне ў лігу I.1. |
||
1 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 1 у канферэнцыі A лігі II.1. |
||
47 | NosNos |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
Прайграў у раўндзе павышэння ў лігу I.1. |
||
2 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 3 у канферэнцыі B лігі II.1. |
||
46 | NosNos |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
5 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 2 у канферэнцыі A лігі II.1. |
||
45 | NosNos |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
Прайграў у раўндзе павышэння ў лігу I.1. |
||
2 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 2 у канферэнцыі B лігі II.1. |
||
44 | NosNos |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
3 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 3 у канферэнцыі A лігі II.1. |
||
43 | NosNos |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
4 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 3 у канферэнцыі A лігі II.1. |
||
42 | NosNos |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
6 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 4 у канферэнцыі B лігі II.1. |
||
41 | NosNos |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
4 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 3 у канферэнцыі A лігі II.1. |
||
40 | NosNos |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
5 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 4 у канферэнцыі B лігі II.1. |
||
39 | NosNos |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
9 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 5 у канферэнцыі B лігі II.1. |
||
38 | Todžė† |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
12 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 7 у канферэнцыі A лігі II.1. |
||
37 | Todžė |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
15 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 6 у канферэнцыі A лігі II.1. |
||
36 | Todžė |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
11 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 5 у канферэнцыі B лігі II.1. |
||
35 | BC UNA VERTA† |
Пераведзены ў Лігу II.1 баскетбольнай асацыяцыяй. |
7 месца ў плэй-офф III.1.
|
||
Месца 4 у канферэнцыі A лігі III.1. |
||
34 | BC UNA VERTA† |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
Пераведзены ў Лігу III.1 баскетбольнай асацыяцыяй. |
||
16 месца ў плэй-офф II.2.
|
||
Месца 8 у канферэнцыі B лігі II.2. |
||
33 | BC Jungėnai |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
Пераведзены ў Лігу II.2 баскетбольнай асацыяцыяй. |
||
5 месца ў плэй-офф III.1.
|
||
Месца 4 у канферэнцыі B лігі III.1. |
||
32 | BC Undredogai† |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
Пераведзены ў Лігу III.1 баскетбольнай асацыяцыяй. |
||
11 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 6 у канферэнцыі A лігі II.1. |
||
31 | BC Undredogai† |
Дайшоў да 3 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
11 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 6 у канферэнцыі A лігі II.1. |
||
30 | BC Undredogai† |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
11 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 5 у канферэнцыі A лігі II.1. |
||
29 | BC Undredogai† |
Дайшоў да 3 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
13 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 7 у канферэнцыі A лігі II.1. |
||
28 | BC Undredogai† |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
14 месца ў плэй-офф II.1.
|
||
Месца 6 у канферэнцыі B лігі II.1. |
||
27 | BC Undredogai† |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
Павышэнне ў лігу II.1. |
||
Выйграў у раўндзе на павышэнне ў лігу II.1. |
||
2 месца ў плэй-офф III.1.
|
||
Месца 3 у канферэнцыі B лігі III.1. |
||
26 | BC RYTAS |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
Пераведзены ў Лігу III.1 баскетбольнай асацыяцыяй. |
||
8 месца ў плэй-офф III.3.
|
||
Месца 4 у канферэнцыі B лігі III.3. |
||
25 | Architektai† |
8 месца ў плэй-офф III.3.
|
Месца 4 у канферэнцыі B лігі III.3. |
||
24 | Architektai† |
7 месца ў плэй-офф III.3.
|
Месца 4 у канферэнцыі B лігі III.3. |
||
23 | Architektai† |
5 месца ў плэй-офф III.3.
|
Месца 4 у канферэнцыі A лігі III.3. |
||
22 | Architektai |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
Пераведзены ў Лігу III.3 баскетбольнай асацыяцыяй. |
||
13 месца ў плэй-офф III.2.
|
||
Месца 7 у канферэнцыі A лігі III.2. |
||
21 | BC New Stone† |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
13 месца ў плэй-офф III.2.
|
||
Месца 7 у канферэнцыі A лігі III.2. |
||
20 | BC New Stone |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
6 месца ў плэй-офф III.2.
|
||
Месца 4 у канферэнцыі A лігі III.2. |
||
19 | big balls |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
11 месца ў плэй-офф III.2.
|
||
Месца 6 у канферэнцыі B лігі III.2. |
||
18 | BC Eržilai |
Дайшоў да 1 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
13 месца ў плэй-офф III.2.
|
||
Месца 7 у канферэнцыі A лігі III.2. |
||
17 | BC Kriekštatevis† |
Дайшоў да 3 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
15 месца ў плэй-офф III.2.
|
||
Месца 7 у канферэнцыі A лігі III.2. |
||
16 | KAJANAI† |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
13 месца ў плэй-офф III.2.
|
||
Месца 8 у канферэнцыі B лігі III.2. |
||
15 | Team noname 32653 |
Дайшоў да 2 раўнда Нацыянальнага Кубка. |
Паніжэнне ў лігу III.2. |
||
16 месца ў плэй-офф II.2.
|
||
Месца 8 у канферэнцыі A лігі II.2. |