Online: 194
Čas:
Public account
IV.9
Sezóna: 52 (68/70)
Komunikácia
Komunikácia
Pošta
Notifikácie
Diskusie
Flash Chat
Public account
Public account
Profil
Nastavenia
Odhlásiť
PRO Zóna
1330
kreditov
Kúpiť kredity
Tím
Novinky
Tím info
Kalendár
Výzvy
Financie
Nastavenia
Hráči
Hráči
Prehľad
Zmluvy
Zranenia
Skauti
Štatistiky
Tréning
Sezónne bonusy
Draft
Aréna
Aréna
Zázemie
Zamestnanci
Prieskum
Vzdelávacie stredisko
Športová akadémia
Trh
Hráči
Zamestnanci
Tvoje predaje a ponuky
Tvoje prestupy
Reklamný systém
Zápas
Nasledujúci zápas
Zostava
Taktika
Plánovanie
Okamžité výzvy
Liga
Ligové novinky
Výsledky
Tabuľka
Playoff
Štatistiky
All Stars
Odmeny
Info
Tlačové správy
Diskusia
Turnaje
Národný pohár
Liga majstrov
Pohár víťazov pohárov
Krajiny
Kreditné turnaje
Medzinárodné
Profil krajiny
Majstrovstvá sveta
Výsledky
Poradie krajín
Voľby
Informácie
Návod
FAQ
Pravidlá
PPM Tím
Pomocníci
Top
Komunita
Basketbalové novinky
Obľúbené tímy
Flash Chat
PPM TV
Momentálne sa nachádzaš vo verejne prístupnom konte. Ak si chceš zahrať hru alebo prispievať do diskusií, musíš sa prihlásiť. Ak si nový užívateľ, musíš sa zaregistrovať.
Prihlásenie
Registrácia
Brno Open Cup 2024
TomKas45
16 tímov
244 kreditov
654 731 879
Logo turnaja
Získaj kredity zadarmo!
Pozvi do hry nových manažérov a získaj až 12 kreditov za jedného referala!
Profil
Prihlásené tímy
Tabuľky
Zápasy
Štatistiky
Skupina:
1
Všetky
Skupina 1
Dátum
Domáci
Hostia
Výsledok
28.05.2024
Vosgienne Cows
BK Kyselinári
57:70
28.05.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Yehud Basket
130:42
28.05.2024
BK Saldus
Liberec Drunken Devils
50:114
28.05.2024
KK Dalac Domorodac
Macondo Basketball
57:108
28.05.2024
BK Lokomotiva Plzeň
votrok olaf
48:120
28.05.2024
Ellka09
BK Building
122:93
28.05.2024
Scorpio
Smiley World
57:126
28.05.2024
Basket Labrador71
Brněnský Sport Klub Prygl
77:91
31.05.2024
BK Kyselinári
Basket Labrador71
114:54
31.05.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
Scorpio
76:97
31.05.2024
Smiley World
Ellka09
127:63
31.05.2024
BK Building
BK Lokomotiva Plzeň
113:56
31.05.2024
votrok olaf
KK Dalac Domorodac
113:93
31.05.2024
Macondo Basketball
BK Saldus
126:58
31.05.2024
Liberec Drunken Devils
BK Šaľa Mladí Obri
87:109
31.05.2024
Yehud Basket
Vosgienne Cows
62:107
04.06.2024
Yehud Basket
BK Kyselinári
72:93
04.06.2024
Vosgienne Cows
Liberec Drunken Devils
89:101
04.06.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Macondo Basketball
68:93
04.06.2024
BK Saldus
votrok olaf
73:105
04.06.2024
KK Dalac Domorodac
BK Building
118:105
04.06.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Smiley World
23:103
04.06.2024
Ellka09
Brněnský Sport Klub Prygl
110:50
04.06.2024
Scorpio
Basket Labrador71
112:79
07.06.2024
BK Kyselinári
Scorpio
121:59
07.06.2024
Basket Labrador71
Ellka09
113:89
07.06.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
BK Lokomotiva Plzeň
76:86
07.06.2024
Smiley World
KK Dalac Domorodac
138:56
07.06.2024
BK Building
BK Saldus
97:78
07.06.2024
votrok olaf
BK Šaľa Mladí Obri
46:109
07.06.2024
Macondo Basketball
Vosgienne Cows
109:64
07.06.2024
Liberec Drunken Devils
Yehud Basket
110:59
11.06.2024
Liberec Drunken Devils
BK Kyselinári
127:80
11.06.2024
Yehud Basket
Macondo Basketball
47:103
11.06.2024
Vosgienne Cows
votrok olaf
91:76
11.06.2024
BK Šaľa Mladí Obri
BK Building
127:64
11.06.2024
BK Saldus
Smiley World
37:112
11.06.2024
KK Dalac Domorodac
Brněnský Sport Klub Prygl
96:54
11.06.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Labrador71
86:88
11.06.2024
Ellka09
Scorpio
80:106
14.06.2024
BK Kyselinári
Ellka09
146:55
14.06.2024
Scorpio
BK Lokomotiva Plzeň
91:76
14.06.2024
Basket Labrador71
KK Dalac Domorodac
66:125
14.06.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
BK Saldus
75:69
14.06.2024
Smiley World
BK Šaľa Mladí Obri
87:66
14.06.2024
BK Building
Vosgienne Cows
83:105
14.06.2024
votrok olaf
Yehud Basket
112:76
14.06.2024
Macondo Basketball
Liberec Drunken Devils
88:89
18.06.2024
Macondo Basketball
BK Kyselinári
Pridať do programu
18.06.2024
Liberec Drunken Devils
votrok olaf
Pridať do programu
18.06.2024
Yehud Basket
BK Building
Pridať do programu
18.06.2024
Vosgienne Cows
Smiley World
Pridať do programu
18.06.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Brněnský Sport Klub Prygl
Pridať do programu
18.06.2024
BK Saldus
Basket Labrador71
Pridať do programu
18.06.2024
KK Dalac Domorodac
Scorpio
Pridať do programu
18.06.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Ellka09
Pridať do programu
21.06.2024
BK Kyselinári
BK Lokomotiva Plzeň
Pridať do programu
21.06.2024
Ellka09
KK Dalac Domorodac
Pridať do programu
21.06.2024
Scorpio
BK Saldus
Pridať do programu
21.06.2024
Basket Labrador71
BK Šaľa Mladí Obri
Pridať do programu
21.06.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
Vosgienne Cows
Pridať do programu
21.06.2024
Smiley World
Yehud Basket
Pridať do programu
21.06.2024
BK Building
Liberec Drunken Devils
Pridať do programu
21.06.2024
votrok olaf
Macondo Basketball
Pridať do programu
25.06.2024
votrok olaf
BK Kyselinári
Pridať do programu
25.06.2024
Macondo Basketball
BK Building
Pridať do programu
25.06.2024
Liberec Drunken Devils
Smiley World
Pridať do programu
25.06.2024
Yehud Basket
Brněnský Sport Klub Prygl
Pridať do programu
25.06.2024
Vosgienne Cows
Basket Labrador71
Pridať do programu
25.06.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Scorpio
Pridať do programu
25.06.2024
BK Saldus
Ellka09
Pridať do programu
25.06.2024
KK Dalac Domorodac
BK Lokomotiva Plzeň
Pridať do programu
28.06.2024
BK Kyselinári
KK Dalac Domorodac
Pridať do programu
28.06.2024
BK Lokomotiva Plzeň
BK Saldus
Pridať do programu
28.06.2024
Ellka09
BK Šaľa Mladí Obri
Pridať do programu
28.06.2024
Scorpio
Vosgienne Cows
Pridať do programu
28.06.2024
Basket Labrador71
Yehud Basket
Pridať do programu
28.06.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
Liberec Drunken Devils
Pridať do programu
28.06.2024
Smiley World
Macondo Basketball
Pridať do programu
28.06.2024
BK Building
votrok olaf
Pridať do programu
02.07.2024
BK Building
BK Kyselinári
Pridať do programu
02.07.2024
votrok olaf
Smiley World
Pridať do programu
02.07.2024
Macondo Basketball
Brněnský Sport Klub Prygl
Pridať do programu
02.07.2024
Liberec Drunken Devils
Basket Labrador71
Pridať do programu
02.07.2024
Yehud Basket
Scorpio
Pridať do programu
02.07.2024
Vosgienne Cows
Ellka09
Pridať do programu
02.07.2024
BK Šaľa Mladí Obri
BK Lokomotiva Plzeň
Pridať do programu
02.07.2024
BK Saldus
KK Dalac Domorodac
Pridať do programu
05.07.2024
BK Kyselinári
BK Saldus
Pridať do programu
05.07.2024
KK Dalac Domorodac
BK Šaľa Mladí Obri
Pridať do programu
05.07.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Vosgienne Cows
Pridať do programu
05.07.2024
Ellka09
Yehud Basket
Pridať do programu
05.07.2024
Scorpio
Liberec Drunken Devils
Pridať do programu
05.07.2024
Basket Labrador71
Macondo Basketball
Pridať do programu
05.07.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
votrok olaf
Pridať do programu
05.07.2024
Smiley World
BK Building
Pridať do programu
09.07.2024
Smiley World
BK Kyselinári
Pridať do programu
09.07.2024
BK Building
Brněnský Sport Klub Prygl
Pridať do programu
09.07.2024
votrok olaf
Basket Labrador71
Pridať do programu
09.07.2024
Macondo Basketball
Scorpio
Pridať do programu
09.07.2024
Liberec Drunken Devils
Ellka09
Pridať do programu
09.07.2024
Yehud Basket
BK Lokomotiva Plzeň
Pridať do programu
09.07.2024
Vosgienne Cows
KK Dalac Domorodac
Pridať do programu
09.07.2024
BK Šaľa Mladí Obri
BK Saldus
Pridať do programu
12.07.2024
BK Kyselinári
BK Šaľa Mladí Obri
Pridať do programu
12.07.2024
BK Saldus
Vosgienne Cows
Pridať do programu
12.07.2024
KK Dalac Domorodac
Yehud Basket
Pridať do programu
12.07.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Liberec Drunken Devils
Pridať do programu
12.07.2024
Ellka09
Macondo Basketball
Pridať do programu
12.07.2024
Scorpio
votrok olaf
Pridať do programu
12.07.2024
Basket Labrador71
BK Building
Pridať do programu
12.07.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
Smiley World
Pridať do programu
16.07.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
BK Kyselinári
Pridať do programu
16.07.2024
Smiley World
Basket Labrador71
Pridať do programu
16.07.2024
BK Building
Scorpio
Pridať do programu
16.07.2024
votrok olaf
Ellka09
Pridať do programu
16.07.2024
Macondo Basketball
BK Lokomotiva Plzeň
Pridať do programu
16.07.2024
Liberec Drunken Devils
KK Dalac Domorodac
Pridať do programu
16.07.2024
Yehud Basket
BK Saldus
Pridať do programu
16.07.2024
Vosgienne Cows
BK Šaľa Mladí Obri
Pridať do programu
19.07.2024
BK Kyselinári
Vosgienne Cows
Pridať do programu
19.07.2024
Yehud Basket
BK Šaľa Mladí Obri
Pridať do programu
19.07.2024
Liberec Drunken Devils
BK Saldus
Pridať do programu
19.07.2024
Macondo Basketball
KK Dalac Domorodac
Pridať do programu
19.07.2024
votrok olaf
BK Lokomotiva Plzeň
Pridať do programu
19.07.2024
BK Building
Ellka09
Pridať do programu
19.07.2024
Smiley World
Scorpio
Pridať do programu
19.07.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
Basket Labrador71
Pridať do programu
23.07.2024
Basket Labrador71
BK Kyselinári
Pridať do programu
23.07.2024
Scorpio
Brněnský Sport Klub Prygl
Pridať do programu
23.07.2024
Ellka09
Smiley World
Pridať do programu
23.07.2024
BK Lokomotiva Plzeň
BK Building
Pridať do programu
23.07.2024
KK Dalac Domorodac
votrok olaf
Pridať do programu
23.07.2024
BK Saldus
Macondo Basketball
Pridať do programu
23.07.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Liberec Drunken Devils
Pridať do programu
23.07.2024
Vosgienne Cows
Yehud Basket
Pridať do programu
26.07.2024
BK Kyselinári
Yehud Basket
Pridať do programu
26.07.2024
Liberec Drunken Devils
Vosgienne Cows
Pridať do programu
26.07.2024
Macondo Basketball
BK Šaľa Mladí Obri
Pridať do programu
26.07.2024
votrok olaf
BK Saldus
Pridať do programu
26.07.2024
BK Building
KK Dalac Domorodac
Pridať do programu
26.07.2024
Smiley World
BK Lokomotiva Plzeň
Pridať do programu
26.07.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
Ellka09
Pridať do programu
26.07.2024
Basket Labrador71
Scorpio
Pridať do programu
30.07.2024
Scorpio
BK Kyselinári
Pridať do programu
30.07.2024
Ellka09
Basket Labrador71
Pridať do programu
30.07.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Brněnský Sport Klub Prygl
Pridať do programu
30.07.2024
KK Dalac Domorodac
Smiley World
Pridať do programu
30.07.2024
BK Saldus
BK Building
Pridať do programu
30.07.2024
BK Šaľa Mladí Obri
votrok olaf
Pridať do programu
30.07.2024
Vosgienne Cows
Macondo Basketball
Pridať do programu
30.07.2024
Yehud Basket
Liberec Drunken Devils
Pridať do programu
02.08.2024
BK Kyselinári
Liberec Drunken Devils
Pridať do programu
02.08.2024
Macondo Basketball
Yehud Basket
Pridať do programu
02.08.2024
votrok olaf
Vosgienne Cows
Pridať do programu
02.08.2024
BK Building
BK Šaľa Mladí Obri
Pridať do programu
02.08.2024
Smiley World
BK Saldus
Pridať do programu
02.08.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
KK Dalac Domorodac
Pridať do programu
02.08.2024
Basket Labrador71
BK Lokomotiva Plzeň
Pridať do programu
02.08.2024
Scorpio
Ellka09
Pridať do programu
06.08.2024
Ellka09
BK Kyselinári
Pridať do programu
06.08.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Scorpio
Pridať do programu
06.08.2024
KK Dalac Domorodac
Basket Labrador71
Pridať do programu
06.08.2024
BK Saldus
Brněnský Sport Klub Prygl
Pridať do programu
06.08.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Smiley World
Pridať do programu
06.08.2024
Vosgienne Cows
BK Building
Pridať do programu
06.08.2024
Yehud Basket
votrok olaf
Pridať do programu
06.08.2024
Liberec Drunken Devils
Macondo Basketball
Pridať do programu
09.08.2024
BK Kyselinári
Macondo Basketball
Pridať do programu
09.08.2024
votrok olaf
Liberec Drunken Devils
Pridať do programu
09.08.2024
BK Building
Yehud Basket
Pridať do programu
09.08.2024
Smiley World
Vosgienne Cows
Pridať do programu
09.08.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
BK Šaľa Mladí Obri
Pridať do programu
09.08.2024
Basket Labrador71
BK Saldus
Pridať do programu
09.08.2024
Scorpio
KK Dalac Domorodac
Pridať do programu
09.08.2024
Ellka09
BK Lokomotiva Plzeň
Pridať do programu
13.08.2024
BK Lokomotiva Plzeň
BK Kyselinári
Pridať do programu
13.08.2024
KK Dalac Domorodac
Ellka09
Pridať do programu
13.08.2024
BK Saldus
Scorpio
Pridať do programu
13.08.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Basket Labrador71
Pridať do programu
13.08.2024
Vosgienne Cows
Brněnský Sport Klub Prygl
Pridať do programu
13.08.2024
Yehud Basket
Smiley World
Pridať do programu
13.08.2024
Liberec Drunken Devils
BK Building
Pridať do programu
13.08.2024
Macondo Basketball
votrok olaf
Pridať do programu
16.08.2024
BK Kyselinári
votrok olaf
Pridať do programu
16.08.2024
BK Building
Macondo Basketball
Pridať do programu
16.08.2024
Smiley World
Liberec Drunken Devils
Pridať do programu
16.08.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
Yehud Basket
Pridať do programu
16.08.2024
Basket Labrador71
Vosgienne Cows
Pridať do programu
16.08.2024
Scorpio
BK Šaľa Mladí Obri
Pridať do programu
16.08.2024
Ellka09
BK Saldus
Pridať do programu
16.08.2024
BK Lokomotiva Plzeň
KK Dalac Domorodac
Pridať do programu
20.08.2024
KK Dalac Domorodac
BK Kyselinári
Pridať do programu
20.08.2024
BK Saldus
BK Lokomotiva Plzeň
Pridať do programu
20.08.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Ellka09
Pridať do programu
20.08.2024
Vosgienne Cows
Scorpio
Pridať do programu
20.08.2024
Yehud Basket
Basket Labrador71
Pridať do programu
20.08.2024
Liberec Drunken Devils
Brněnský Sport Klub Prygl
Pridať do programu
20.08.2024
Macondo Basketball
Smiley World
Pridať do programu
20.08.2024
votrok olaf
BK Building
Pridať do programu
23.08.2024
BK Kyselinári
BK Building
Pridať do programu
23.08.2024
Smiley World
votrok olaf
Pridať do programu
23.08.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
Macondo Basketball
Pridať do programu
23.08.2024
Basket Labrador71
Liberec Drunken Devils
Pridať do programu
23.08.2024
Scorpio
Yehud Basket
Pridať do programu
23.08.2024
Ellka09
Vosgienne Cows
Pridať do programu
23.08.2024
BK Lokomotiva Plzeň
BK Šaľa Mladí Obri
Pridať do programu
23.08.2024
KK Dalac Domorodac
BK Saldus
Pridať do programu
27.08.2024
BK Saldus
BK Kyselinári
Pridať do programu
27.08.2024
BK Šaľa Mladí Obri
KK Dalac Domorodac
Pridať do programu
27.08.2024
Vosgienne Cows
BK Lokomotiva Plzeň
Pridať do programu
27.08.2024
Yehud Basket
Ellka09
Pridať do programu
27.08.2024
Liberec Drunken Devils
Scorpio
Pridať do programu
27.08.2024
Macondo Basketball
Basket Labrador71
Pridať do programu
27.08.2024
votrok olaf
Brněnský Sport Klub Prygl
Pridať do programu
27.08.2024
BK Building
Smiley World
Pridať do programu
30.08.2024
BK Kyselinári
Smiley World
Pridať do programu
30.08.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
BK Building
Pridať do programu
30.08.2024
Basket Labrador71
votrok olaf
Pridať do programu
30.08.2024
Scorpio
Macondo Basketball
Pridať do programu
30.08.2024
Ellka09
Liberec Drunken Devils
Pridať do programu
30.08.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Yehud Basket
Pridať do programu
30.08.2024
KK Dalac Domorodac
Vosgienne Cows
Pridať do programu
30.08.2024
BK Saldus
BK Šaľa Mladí Obri
Pridať do programu
03.09.2024
BK Šaľa Mladí Obri
BK Kyselinári
Pridať do programu
03.09.2024
Vosgienne Cows
BK Saldus
Pridať do programu
03.09.2024
Yehud Basket
KK Dalac Domorodac
Pridať do programu
03.09.2024
Liberec Drunken Devils
BK Lokomotiva Plzeň
Pridať do programu
03.09.2024
Macondo Basketball
Ellka09
Pridať do programu
03.09.2024
votrok olaf
Scorpio
Pridať do programu
03.09.2024
BK Building
Basket Labrador71
Pridať do programu
03.09.2024
Smiley World
Brněnský Sport Klub Prygl
Pridať do programu
06.09.2024
BK Kyselinári
Brněnský Sport Klub Prygl
Pridať do programu
06.09.2024
Basket Labrador71
Smiley World
Pridať do programu
06.09.2024
Scorpio
BK Building
Pridať do programu
06.09.2024
Ellka09
votrok olaf
Pridať do programu
06.09.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Macondo Basketball
Pridať do programu
06.09.2024
KK Dalac Domorodac
Liberec Drunken Devils
Pridať do programu
06.09.2024
BK Saldus
Yehud Basket
Pridať do programu
06.09.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Vosgienne Cows
Pridať do programu
Poznámka
: Na kontumácie zápasov skupinovej fázy po naplánovaní playoff sa neberie ohľad. Zápasy playoff sa kontumovať nedajú z technických príčin.