Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1191 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  Preses relīzes: IV.7 (Slovākija)

1 250 793 387
Valsts: Līga:

Slovākija BK Kamzík Poprad† - Vytúžený postup!

Dobré ráno, vážení priatelia,

pred dvanástimi hodinami sme odohrali tretí zápas finálovej série, ktorým sme uzavreli celú sériu a tak aj celé play-off v aréne Pružinovský kopeček, kde nám hostia podľahli po napínavom súboji 89-95 (na zápasy 0:3 pre BK). V tomto ešte euforickom čase Vám v prvom rade chceme poďakovať. Naši fanúšikovia sú totiž nosníkom nášho úspechu ako sme už neraz spomenuli. Vážime si a ďakujeme za Vašu podporu, dôveru a návštevnosť. Po štyroch sezónach tak aj vďaka Vám opúšťame ligu IV.7 a postupujeme do ligy III.7 kde nás čakajú nové výzvy, noví, silnejší súperi a celkovo nové skúsenosti. Verím, že sa na to všetko spolu s nami tešíte a už vopred Vám ďakujeme za priazeň v budúcej sezóne.

Ďalšou, podstatnou časťou úspechu sú naši hráči. Do ďalšej sezóny ešte ostáva trochu času avšak už teraz začíname s drobnými zmenami. Z našej víťaznej zostavy nás opustil Viktor Voznesenskyi, ktorý za nás odohral 101 zápasov. Bohužiaľ posledných pár mesiacov nebol vo forme a preto sedel na lavičke. To bol impulz k predaju. Do klubu však prišli dvaja perspektívni mladíci a to Rafael Štross z Českej republiky a Iliyan Staev z Litvy. Najviac nás však teší podpis kontraktu s našim hviezdnym pivotom Markom Hejlenkom na ďalšie roky a tak sa už dnes tešíme na budúcu sezónu.

Po druhom zápase playoff ste nás na našom fanpage zasypali otázkami ohľadom zdravotného stavu Rastislava Semenca, ktorý sa zranil počas zápasu. Doposiaľ to nikto oficiálne nekomentoval a tak Vám oznamujeme že Rasťo si zlomil pravé zápastie a podľa prvých lekárskych odhadov by mal byť fit do dvoch týždňov.

Čo nás čaká? Predtým než skončí aktuálna sezóna nás čakajú priateľské zápasy, ktorých rozpis nájdete na našej webovej stránke. Pár hráčov z klubu pošleme na tréningový kemp a tí tak neodohrajú priateľské zápasy. Všetko podstatné k tomuto je však na našej webovej stránke, prípadné otázky Vám radi zodpovieme.

Prajeme Vám ešte krásne, horúce leto a veľa oddychu a hlavne basketbal!

Predstavenstvo BK Kamzík Poprad
Lasījumu skaits: 16
Izdevuma reitings: Vāji - Normāli - Lieliski
Šī iespēja ir daļa no PRO pakas!      

Iespēja publicēt preses relīzes

Tev kā PRO pakas īpašniekam ir iespēja publicēt preses relīzes par savu komandu. Te tu vari rakstīt par komandas mērķiem, komentēt iepriekšējo spēli vai izplatīt paziņojumu pirms svarīga mača. Preses relīzes var lasīt un vērtēt citi menedžeri, un viņiem arī ir iespēja atbildēt ar savām preses relīzēm.