Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1292 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  Preses relīzes: III.9 (Slovākija)

955 188 348
Valsts: Līga:

Slovākija Blchy Bratislava† - 20,5

Do basketového kolotoča som hupol v polke siedmej sezóny s tým že som chcel čo najskôr vybudovať zázemie na plný tréning. Trvalo mi to 20 a pol sezóny a keď sa tak pozerám na to čo som potreboval tak je tam všetko. Ak chcem mať na platy zamestnancov potrebujem príjem, ak na kvalitných hráčov potrebujem príjem, ak si nemôžem dovoliť nakupovať drahých zamestnancov každú chvíľu musím ich vedieť rýchlo vychovať. Všetko so všetkým súvisí. Opúšťam tím ktorý má k dispozícii všetky možnosti a vo výbornej finančnej kondícii. V tíme boli nakúpení hráči, ktorí za sezónu dorastú na druhú ligu. Mohli by mať aj do RFA každí po dva bonusy vyplatené. Postup bol plánovaný na nasledujúcu sezónu s TK 550+. Potom v II.lige by som sa mohol rozhodnúť či dokúpim silných UFA k tým čo by som mal akurát vyplatených RFA a pokúsil sa ešte nabrať TK s postupom do I.ligy. Druhá možnosť by bola rozpredať v polke sezóny a následný nákup juniorov. V každom prípade by som šiel na juniorov. Chýba postaviť ešte jeden level PEO na čo by som mal dve sezóny. PEO totiž musí by pri omladine na max nech cestou dole vyzbieravam drafty.

Basketbal sa mi vidí ako najprepracovanejší šport. Musím to aj napriek tomu useknúť, lebo hokej je moja srdcovka a dva športy naplno si nemôžem dovoliť.
Na ukončenie tímu ešte musím počkať osem dní aby som mohol vrátiť hráčov do hry, ale jednu lahôdku som vám už pustil. 21 dní do vyplácania :)

Lúčim sa s prianím dobrej hry a odporúčam v draftoch skúmať všetky SF bez ohľadu na výšku a B-čka ťahať.

Športu zdar!


Lasījumu skaits: 18
Izdevuma reitings: Vāji - Normāli - Lieliski
Šī iespēja ir daļa no PRO pakas!      

Iespēja publicēt preses relīzes

Tev kā PRO pakas īpašniekam ir iespēja publicēt preses relīzes par savu komandu. Te tu vari rakstīt par komandas mērķiem, komentēt iepriekšējo spēli vai izplatīt paziņojumu pirms svarīga mača. Preses relīzes var lasīt un vērtēt citi menedžeri, un viņiem arī ir iespēja atbildēt ar savām preses relīzēm.