Онлајн: 212
Време:
Public account
IV.9
Сезона: 53 (2/70)
Комуникација
Комуникација
Пошта
Обавештења
Форуми
Флеш Чет
Public account
Public account
Профил
Подешавања
Одјави се
ПРО Зона
1330
кредита
Купи кредите
Тим
Вести
Информације тима
Календар
Изазови
Финансије
Подешавања
Играчи
Играчи
Преглед
Уговори
Повреде
Скаути
Статистика
Тренинг
Сезонски бонуси
Драфт
Арена
Арена
Објекти
Особље
Скаутирање
Центар за обуку
Академија спорта
Тржиште
Играчи
Особље
Твоје продаје и понуде
Твоји трансфери
Систем оглашавања
Утакмица
Следећа утакмица
Постава
Тактика
Планирање
Инстант изазови
Лига
Вести лиге
Резултати
Табела
Плејоф
Статистика
Звезде
Новчана награда
Инфо
Саопштења за јавност
Форум
Турнири
Национални куп
Лига Шампиона
Куп Победника Купова
Земље
Турнири за кредите
Међународно
Профил државе
Светско првенство
Резултати
Рејтинг држава
Избори
Информације
Водич
ЧПП
Правила
ППМ тим
Помоћ
Топ
Заједница
Кошаркашке вести
Омиљени тимови
Флеш Чет
PPM ТВ
Тренутно си на јавном налогу. Ако желиш да играш игру или се придружиш дискусији, мораш се пријавити. Ако си нови корисник, мораш се прво регистровати.
Пријави се
Регистрација
Brno Open Cup 2024
TomKas45
16 Тимови
244 кредитa
610 862 483
Лого турнира
Освоји бесплатне кредите!
Позовите нове менаџере на игру и освојите до 12 кредита по препоруци!
Профил
Пријављени тимови
Табела
Утакмице
Статистика
Група:
1
Све
Група 1
Датум
Домаћи тим
Гостујући тим
Резултат
28.05.2024
Vosgienne Cows
BK Kyselinári
57:70
28.05.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Yehud Basket
130:42
28.05.2024
BK Saldus
Liberec Drunken Devils
50:114
28.05.2024
KK Dalac Domorodac
Macondo Basketball
57:108
28.05.2024
BK Lokomotiva Plzeň
votrok olaf
48:120
28.05.2024
Ellka09
BK Building
122:93
28.05.2024
Scorpio
Smiley World
57:126
28.05.2024
Basket Labrador71
Brněnský Sport Klub Prygl
77:91
31.05.2024
BK Kyselinári
Basket Labrador71
114:54
31.05.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
Scorpio
76:97
31.05.2024
Smiley World
Ellka09
127:63
31.05.2024
BK Building
BK Lokomotiva Plzeň
113:56
31.05.2024
votrok olaf
KK Dalac Domorodac
113:93
31.05.2024
Macondo Basketball
BK Saldus
126:58
31.05.2024
Liberec Drunken Devils
BK Šaľa Mladí Obri
87:109
31.05.2024
Yehud Basket
Vosgienne Cows
62:107
04.06.2024
Yehud Basket
BK Kyselinári
72:93
04.06.2024
Vosgienne Cows
Liberec Drunken Devils
89:101
04.06.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Macondo Basketball
68:93
04.06.2024
BK Saldus
votrok olaf
73:105
04.06.2024
KK Dalac Domorodac
BK Building
118:105
04.06.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Smiley World
23:103
04.06.2024
Ellka09
Brněnský Sport Klub Prygl
110:50
04.06.2024
Scorpio
Basket Labrador71
112:79
07.06.2024
BK Kyselinári
Scorpio
121:59
07.06.2024
Basket Labrador71
Ellka09
113:89
07.06.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
BK Lokomotiva Plzeň
76:86
07.06.2024
Smiley World
KK Dalac Domorodac
138:56
07.06.2024
BK Building
BK Saldus
97:78
07.06.2024
votrok olaf
BK Šaľa Mladí Obri
46:109
07.06.2024
Macondo Basketball
Vosgienne Cows
109:64
07.06.2024
Liberec Drunken Devils
Yehud Basket
110:59
11.06.2024
Liberec Drunken Devils
BK Kyselinári
127:80
11.06.2024
Yehud Basket
Macondo Basketball
47:103
11.06.2024
Vosgienne Cows
votrok olaf
91:76
11.06.2024
BK Šaľa Mladí Obri
BK Building
127:64
11.06.2024
BK Saldus
Smiley World
37:112
11.06.2024
KK Dalac Domorodac
Brněnský Sport Klub Prygl
96:54
11.06.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Labrador71
86:88
11.06.2024
Ellka09
Scorpio
80:106
14.06.2024
BK Kyselinári
Ellka09
146:55
14.06.2024
Scorpio
BK Lokomotiva Plzeň
91:76
14.06.2024
Basket Labrador71
KK Dalac Domorodac
66:125
14.06.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
BK Saldus
75:69
14.06.2024
Smiley World
BK Šaľa Mladí Obri
87:66
14.06.2024
BK Building
Vosgienne Cows
83:105
14.06.2024
votrok olaf
Yehud Basket
112:76
14.06.2024
Macondo Basketball
Liberec Drunken Devils
88:89
18.06.2024
Macondo Basketball
BK Kyselinári
Додај у ТВ распоред
18.06.2024
Liberec Drunken Devils
votrok olaf
Додај у ТВ распоред
18.06.2024
Yehud Basket
BK Building
Додај у ТВ распоред
18.06.2024
Vosgienne Cows
Smiley World
Додај у ТВ распоред
18.06.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Brněnský Sport Klub Prygl
Додај у ТВ распоред
18.06.2024
BK Saldus
Basket Labrador71
Додај у ТВ распоред
18.06.2024
KK Dalac Domorodac
Scorpio
Додај у ТВ распоред
18.06.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Ellka09
Додај у ТВ распоред
21.06.2024
BK Kyselinári
BK Lokomotiva Plzeň
Додај у ТВ распоред
21.06.2024
Ellka09
KK Dalac Domorodac
Додај у ТВ распоред
21.06.2024
Scorpio
BK Saldus
Додај у ТВ распоред
21.06.2024
Basket Labrador71
BK Šaľa Mladí Obri
Додај у ТВ распоред
21.06.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
Vosgienne Cows
Додај у ТВ распоред
21.06.2024
Smiley World
Yehud Basket
Додај у ТВ распоред
21.06.2024
BK Building
Liberec Drunken Devils
Додај у ТВ распоред
21.06.2024
votrok olaf
Macondo Basketball
Додај у ТВ распоред
25.06.2024
votrok olaf
BK Kyselinári
Додај у ТВ распоред
25.06.2024
Macondo Basketball
BK Building
Додај у ТВ распоред
25.06.2024
Liberec Drunken Devils
Smiley World
Додај у ТВ распоред
25.06.2024
Yehud Basket
Brněnský Sport Klub Prygl
Додај у ТВ распоред
25.06.2024
Vosgienne Cows
Basket Labrador71
Додај у ТВ распоред
25.06.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Scorpio
Додај у ТВ распоред
25.06.2024
BK Saldus
Ellka09
Додај у ТВ распоред
25.06.2024
KK Dalac Domorodac
BK Lokomotiva Plzeň
Додај у ТВ распоред
28.06.2024
BK Kyselinári
KK Dalac Domorodac
Додај у ТВ распоред
28.06.2024
BK Lokomotiva Plzeň
BK Saldus
Додај у ТВ распоред
28.06.2024
Ellka09
BK Šaľa Mladí Obri
Додај у ТВ распоред
28.06.2024
Scorpio
Vosgienne Cows
Додај у ТВ распоред
28.06.2024
Basket Labrador71
Yehud Basket
Додај у ТВ распоред
28.06.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
Liberec Drunken Devils
Додај у ТВ распоред
28.06.2024
Smiley World
Macondo Basketball
Додај у ТВ распоред
28.06.2024
BK Building
votrok olaf
Додај у ТВ распоред
02.07.2024
BK Building
BK Kyselinári
Додај у ТВ распоред
02.07.2024
votrok olaf
Smiley World
Додај у ТВ распоред
02.07.2024
Macondo Basketball
Brněnský Sport Klub Prygl
Додај у ТВ распоред
02.07.2024
Liberec Drunken Devils
Basket Labrador71
Додај у ТВ распоред
02.07.2024
Yehud Basket
Scorpio
Додај у ТВ распоред
02.07.2024
Vosgienne Cows
Ellka09
Додај у ТВ распоред
02.07.2024
BK Šaľa Mladí Obri
BK Lokomotiva Plzeň
Додај у ТВ распоред
02.07.2024
BK Saldus
KK Dalac Domorodac
Додај у ТВ распоред
05.07.2024
BK Kyselinári
BK Saldus
Додај у ТВ распоред
05.07.2024
KK Dalac Domorodac
BK Šaľa Mladí Obri
Додај у ТВ распоред
05.07.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Vosgienne Cows
Додај у ТВ распоред
05.07.2024
Ellka09
Yehud Basket
Додај у ТВ распоред
05.07.2024
Scorpio
Liberec Drunken Devils
Додај у ТВ распоред
05.07.2024
Basket Labrador71
Macondo Basketball
Додај у ТВ распоред
05.07.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
votrok olaf
Додај у ТВ распоред
05.07.2024
Smiley World
BK Building
Додај у ТВ распоред
09.07.2024
Smiley World
BK Kyselinári
Додај у ТВ распоред
09.07.2024
BK Building
Brněnský Sport Klub Prygl
Додај у ТВ распоред
09.07.2024
votrok olaf
Basket Labrador71
Додај у ТВ распоред
09.07.2024
Macondo Basketball
Scorpio
Додај у ТВ распоред
09.07.2024
Liberec Drunken Devils
Ellka09
Додај у ТВ распоред
09.07.2024
Yehud Basket
BK Lokomotiva Plzeň
Додај у ТВ распоред
09.07.2024
Vosgienne Cows
KK Dalac Domorodac
Додај у ТВ распоред
09.07.2024
BK Šaľa Mladí Obri
BK Saldus
Додај у ТВ распоред
12.07.2024
BK Kyselinári
BK Šaľa Mladí Obri
Додај у ТВ распоред
12.07.2024
BK Saldus
Vosgienne Cows
Додај у ТВ распоред
12.07.2024
KK Dalac Domorodac
Yehud Basket
Додај у ТВ распоред
12.07.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Liberec Drunken Devils
Додај у ТВ распоред
12.07.2024
Ellka09
Macondo Basketball
Додај у ТВ распоред
12.07.2024
Scorpio
votrok olaf
Додај у ТВ распоред
12.07.2024
Basket Labrador71
BK Building
Додај у ТВ распоред
12.07.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
Smiley World
Додај у ТВ распоред
16.07.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
BK Kyselinári
Додај у ТВ распоред
16.07.2024
Smiley World
Basket Labrador71
Додај у ТВ распоред
16.07.2024
BK Building
Scorpio
Додај у ТВ распоред
16.07.2024
votrok olaf
Ellka09
Додај у ТВ распоред
16.07.2024
Macondo Basketball
BK Lokomotiva Plzeň
Додај у ТВ распоред
16.07.2024
Liberec Drunken Devils
KK Dalac Domorodac
Додај у ТВ распоред
16.07.2024
Yehud Basket
BK Saldus
Додај у ТВ распоред
16.07.2024
Vosgienne Cows
BK Šaľa Mladí Obri
Додај у ТВ распоред
19.07.2024
BK Kyselinári
Vosgienne Cows
Додај у ТВ распоред
19.07.2024
Yehud Basket
BK Šaľa Mladí Obri
Додај у ТВ распоред
19.07.2024
Liberec Drunken Devils
BK Saldus
Додај у ТВ распоред
19.07.2024
Macondo Basketball
KK Dalac Domorodac
Додај у ТВ распоред
19.07.2024
votrok olaf
BK Lokomotiva Plzeň
Додај у ТВ распоред
19.07.2024
BK Building
Ellka09
Додај у ТВ распоред
19.07.2024
Smiley World
Scorpio
Додај у ТВ распоред
19.07.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
Basket Labrador71
Додај у ТВ распоред
23.07.2024
Basket Labrador71
BK Kyselinári
Додај у ТВ распоред
23.07.2024
Scorpio
Brněnský Sport Klub Prygl
Додај у ТВ распоред
23.07.2024
Ellka09
Smiley World
Додај у ТВ распоред
23.07.2024
BK Lokomotiva Plzeň
BK Building
Додај у ТВ распоред
23.07.2024
KK Dalac Domorodac
votrok olaf
Додај у ТВ распоред
23.07.2024
BK Saldus
Macondo Basketball
Додај у ТВ распоред
23.07.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Liberec Drunken Devils
Додај у ТВ распоред
23.07.2024
Vosgienne Cows
Yehud Basket
Додај у ТВ распоред
26.07.2024
BK Kyselinári
Yehud Basket
Додај у ТВ распоред
26.07.2024
Liberec Drunken Devils
Vosgienne Cows
Додај у ТВ распоред
26.07.2024
Macondo Basketball
BK Šaľa Mladí Obri
Додај у ТВ распоред
26.07.2024
votrok olaf
BK Saldus
Додај у ТВ распоред
26.07.2024
BK Building
KK Dalac Domorodac
Додај у ТВ распоред
26.07.2024
Smiley World
BK Lokomotiva Plzeň
Додај у ТВ распоред
26.07.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
Ellka09
Додај у ТВ распоред
26.07.2024
Basket Labrador71
Scorpio
Додај у ТВ распоред
30.07.2024
Scorpio
BK Kyselinári
Додај у ТВ распоред
30.07.2024
Ellka09
Basket Labrador71
Додај у ТВ распоред
30.07.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Brněnský Sport Klub Prygl
Додај у ТВ распоред
30.07.2024
KK Dalac Domorodac
Smiley World
Додај у ТВ распоред
30.07.2024
BK Saldus
BK Building
Додај у ТВ распоред
30.07.2024
BK Šaľa Mladí Obri
votrok olaf
Додај у ТВ распоред
30.07.2024
Vosgienne Cows
Macondo Basketball
Додај у ТВ распоред
30.07.2024
Yehud Basket
Liberec Drunken Devils
Додај у ТВ распоред
02.08.2024
BK Kyselinári
Liberec Drunken Devils
Додај у ТВ распоред
02.08.2024
Macondo Basketball
Yehud Basket
Додај у ТВ распоред
02.08.2024
votrok olaf
Vosgienne Cows
Додај у ТВ распоред
02.08.2024
BK Building
BK Šaľa Mladí Obri
Додај у ТВ распоред
02.08.2024
Smiley World
BK Saldus
Додај у ТВ распоред
02.08.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
KK Dalac Domorodac
Додај у ТВ распоред
02.08.2024
Basket Labrador71
BK Lokomotiva Plzeň
Додај у ТВ распоред
02.08.2024
Scorpio
Ellka09
Додај у ТВ распоред
06.08.2024
Ellka09
BK Kyselinári
Додај у ТВ распоред
06.08.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Scorpio
Додај у ТВ распоред
06.08.2024
KK Dalac Domorodac
Basket Labrador71
Додај у ТВ распоред
06.08.2024
BK Saldus
Brněnský Sport Klub Prygl
Додај у ТВ распоред
06.08.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Smiley World
Додај у ТВ распоред
06.08.2024
Vosgienne Cows
BK Building
Додај у ТВ распоред
06.08.2024
Yehud Basket
votrok olaf
Додај у ТВ распоред
06.08.2024
Liberec Drunken Devils
Macondo Basketball
Додај у ТВ распоред
09.08.2024
BK Kyselinári
Macondo Basketball
Додај у ТВ распоред
09.08.2024
votrok olaf
Liberec Drunken Devils
Додај у ТВ распоред
09.08.2024
BK Building
Yehud Basket
Додај у ТВ распоред
09.08.2024
Smiley World
Vosgienne Cows
Додај у ТВ распоред
09.08.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
BK Šaľa Mladí Obri
Додај у ТВ распоред
09.08.2024
Basket Labrador71
BK Saldus
Додај у ТВ распоред
09.08.2024
Scorpio
KK Dalac Domorodac
Додај у ТВ распоред
09.08.2024
Ellka09
BK Lokomotiva Plzeň
Додај у ТВ распоред
13.08.2024
BK Lokomotiva Plzeň
BK Kyselinári
Додај у ТВ распоред
13.08.2024
KK Dalac Domorodac
Ellka09
Додај у ТВ распоред
13.08.2024
BK Saldus
Scorpio
Додај у ТВ распоред
13.08.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Basket Labrador71
Додај у ТВ распоред
13.08.2024
Vosgienne Cows
Brněnský Sport Klub Prygl
Додај у ТВ распоред
13.08.2024
Yehud Basket
Smiley World
Додај у ТВ распоред
13.08.2024
Liberec Drunken Devils
BK Building
Додај у ТВ распоред
13.08.2024
Macondo Basketball
votrok olaf
Додај у ТВ распоред
16.08.2024
BK Kyselinári
votrok olaf
Додај у ТВ распоред
16.08.2024
BK Building
Macondo Basketball
Додај у ТВ распоред
16.08.2024
Smiley World
Liberec Drunken Devils
Додај у ТВ распоред
16.08.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
Yehud Basket
Додај у ТВ распоред
16.08.2024
Basket Labrador71
Vosgienne Cows
Додај у ТВ распоред
16.08.2024
Scorpio
BK Šaľa Mladí Obri
Додај у ТВ распоред
16.08.2024
Ellka09
BK Saldus
Додај у ТВ распоред
16.08.2024
BK Lokomotiva Plzeň
KK Dalac Domorodac
Додај у ТВ распоред
20.08.2024
KK Dalac Domorodac
BK Kyselinári
Додај у ТВ распоред
20.08.2024
BK Saldus
BK Lokomotiva Plzeň
Додај у ТВ распоред
20.08.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Ellka09
Додај у ТВ распоред
20.08.2024
Vosgienne Cows
Scorpio
Додај у ТВ распоред
20.08.2024
Yehud Basket
Basket Labrador71
Додај у ТВ распоред
20.08.2024
Liberec Drunken Devils
Brněnský Sport Klub Prygl
Додај у ТВ распоред
20.08.2024
Macondo Basketball
Smiley World
Додај у ТВ распоред
20.08.2024
votrok olaf
BK Building
Додај у ТВ распоред
23.08.2024
BK Kyselinári
BK Building
Додај у ТВ распоред
23.08.2024
Smiley World
votrok olaf
Додај у ТВ распоред
23.08.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
Macondo Basketball
Додај у ТВ распоред
23.08.2024
Basket Labrador71
Liberec Drunken Devils
Додај у ТВ распоред
23.08.2024
Scorpio
Yehud Basket
Додај у ТВ распоред
23.08.2024
Ellka09
Vosgienne Cows
Додај у ТВ распоред
23.08.2024
BK Lokomotiva Plzeň
BK Šaľa Mladí Obri
Додај у ТВ распоред
23.08.2024
KK Dalac Domorodac
BK Saldus
Додај у ТВ распоред
27.08.2024
BK Saldus
BK Kyselinári
Додај у ТВ распоред
27.08.2024
BK Šaľa Mladí Obri
KK Dalac Domorodac
Додај у ТВ распоред
27.08.2024
Vosgienne Cows
BK Lokomotiva Plzeň
Додај у ТВ распоред
27.08.2024
Yehud Basket
Ellka09
Додај у ТВ распоред
27.08.2024
Liberec Drunken Devils
Scorpio
Додај у ТВ распоред
27.08.2024
Macondo Basketball
Basket Labrador71
Додај у ТВ распоред
27.08.2024
votrok olaf
Brněnský Sport Klub Prygl
Додај у ТВ распоред
27.08.2024
BK Building
Smiley World
Додај у ТВ распоред
30.08.2024
BK Kyselinári
Smiley World
Додај у ТВ распоред
30.08.2024
Brněnský Sport Klub Prygl
BK Building
Додај у ТВ распоред
30.08.2024
Basket Labrador71
votrok olaf
Додај у ТВ распоред
30.08.2024
Scorpio
Macondo Basketball
Додај у ТВ распоред
30.08.2024
Ellka09
Liberec Drunken Devils
Додај у ТВ распоред
30.08.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Yehud Basket
Додај у ТВ распоред
30.08.2024
KK Dalac Domorodac
Vosgienne Cows
Додај у ТВ распоред
30.08.2024
BK Saldus
BK Šaľa Mladí Obri
Додај у ТВ распоред
03.09.2024
BK Šaľa Mladí Obri
BK Kyselinári
Додај у ТВ распоред
03.09.2024
Vosgienne Cows
BK Saldus
Додај у ТВ распоред
03.09.2024
Yehud Basket
KK Dalac Domorodac
Додај у ТВ распоред
03.09.2024
Liberec Drunken Devils
BK Lokomotiva Plzeň
Додај у ТВ распоред
03.09.2024
Macondo Basketball
Ellka09
Додај у ТВ распоред
03.09.2024
votrok olaf
Scorpio
Додај у ТВ распоред
03.09.2024
BK Building
Basket Labrador71
Додај у ТВ распоред
03.09.2024
Smiley World
Brněnský Sport Klub Prygl
Додај у ТВ распоред
06.09.2024
BK Kyselinári
Brněnský Sport Klub Prygl
Додај у ТВ распоред
06.09.2024
Basket Labrador71
Smiley World
Додај у ТВ распоред
06.09.2024
Scorpio
BK Building
Додај у ТВ распоред
06.09.2024
Ellka09
votrok olaf
Додај у ТВ распоред
06.09.2024
BK Lokomotiva Plzeň
Macondo Basketball
Додај у ТВ распоред
06.09.2024
KK Dalac Domorodac
Liberec Drunken Devils
Додај у ТВ распоред
06.09.2024
BK Saldus
Yehud Basket
Додај у ТВ распоред
06.09.2024
BK Šaľa Mladí Obri
Vosgienne Cows
Додај у ТВ распоред
Белешка
: Отказивање утакмица прелиминарне рунде после плејофа се не узима у обзир. Утакмице плејофа се не могу отказати из техничких разлога.