Čas:

Komunikacija
Public account
  PRO Cona
1138 kreditov
Kupi kredit
Ste v javnem računu. Če bi radi igrali igro ali se vključili v razpravo, se morate prijaviti. Če ste nov uporabnik, se morate najprej registrirati.

  Statistika igralcev: Slovenija U17

280 965 859
Sezona:  Vrsta:

Igralci

Ime GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
Slovenija Alojzij Cerar 816952.442.566.717171122675-5
Slovenija Jakob Kajzer 815358.841.766.7112797145857
Slovenija Janez Jakopin 815274.133.383.31617740686-16
Slovenija Tomaž Rojc 814945.5066.722141145263827
Slovenija Matic Mesarič 814864.126.392.324141175117732
Slovenija Jože Dajčman 81406580504341336277038
Slovenija Sebastjan Kastelic 613352.936.85012175321561-29
Slovenija Miroslav Kamenik 612966.741.4751125920759-46
Slovenija Mihael Kersnik 612051.506036310322140-24
Slovenija Simon Kocbek 611553.362.57016107542154-24
Slovenija Božidar Pogačnik 2535010050191331818-36
Slovenija Marko Marolt 2444037.5062622825-22
Slovenija Klemen Kranjc 24337.544.433.315011120-30
Slovenija Milan Ajdovec 33462.5057.1514421014-13
Slovenija Senad Ježek 2267501009132011413
Slovenija Toni Kekec 1170000300030-17