Време:

Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1191 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Трансфери: Hirschkalb Sudety - Сезона: 30

690 491 785
Службена PPM страница на Фејсбук
Стиснете Лајк на нашата Фејсбук страница и добијте ги најновите новости пред сите останати.
Записник
Оваа функција е дел од PRO пакет!

Нареден натпревар
Leitoland
Лигашки натпревар
02.04.2020 20:30:00

00
00
01
HRS
MIN
SEC

<< Сезона:>>

Трансвер на играч

Нема трансвер на играчи оваа сезона

Персонал трансфери

Дата Име   Лига Тим Износ GM
2020-01-29 Словачка Vladimír Lysičan Италија I.1 Италија Kirk team 5 197 320