Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1191 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  Pasaules kauss

1 267 895 293
Sezona: Kategorija: Turnīra kārta:

Rng Vārds GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Čīle Braulio Galaz 140505010046201115-13
2 Austrija Laurent Schneeweiss 84055.913.658.82.95.330.90.31.57.1-26.6
3 Igaunija Rain Tamm 84046.833.376.73.83.3410.61.512.8-32.8
4 Igaunija Haldo Raadik 84031.125.674.30.93.14.410.32.310.5-32.8
5 Spānija Joseba Sánchez 14042.9405056702214-11
6 Spānija Aníbal Briega 74051.72584.61.75.12.91.40.31.79.3-18.9
7 Čīle Néstor Eguiluz 14057.1506043421322-13
8 Austrija Mattes Fischler 84042.331.9871.84.42.910.61.813.6-26.6
9 Austrija Kolja Hader 839.135.32580.94.42.64.91.30.93.513.8-26.3
10 Dānija Therkil Larsen 838.438.528.257.93.34.14.10.50.12.88-28.3
11 Spānija Nando Capellán 837.63829.378.11.43.63.40.802.514.3-17.5
12 Igaunija Viljar Eller 836.936.133.362.53.42.93.11.40.43.310.3-30.9
13 Dānija René Rosensparre 836.346.232.1801.54.93.30.60.62.314.8-26.5
14 Norvēģija Lasse Kjelsrud 834.135.421.7722.82.53.810.148.4-24
15 Spānija Raúl Gómez 833.952.526.5754.13.33.51.30.43.813.3-14.1
16 Lielbritānija Mark Boxall 831.556.537.173.31.33.93.51.61.11.19.52.5
17 Dānija Ulrik Jyde 831.557.92568.85.11.81.90.50.5411.9-19.6
18 Ungārija József Miskolczi 431.36342.981.33.83.81.31.301.320.86
19 Lielbritānija Kurt Hawkins 831.346.340.494.73.832.50.90.31.517.93.5
20 Latvija Aigars Nesliņš 231650504.540.510.5413.521
21 Ungārija Baldvin Bene 23157.142.91005.5550.5139.510.5
22 Lielbritānija Ian Delvin 8304935.170.83.8321.51.44132.9
23 Kanāda Amarion Tremblay 13050002222022-2
24 Dānija Stanley Nyrop 829.652.9056.37.61.81.90.81.34.612.6-23
25 Amerikas Savienotās Valstis Tory Holden 12933.306017230255
26 Dānija Pelle Rosenberg 829.146.633.3883.61.83.60.113.99.9-19.5
27 Beļģija Andy Ceusters 828.640.427.374.22.32.31.80.30.43.59.3-8.8
28 Ungārija Arnold Bárdossy 228.538.91008081.5110.5312.511.5
29 Somija Jani Viiki 328.773.94056.31.730.71.701.722.314.7
30 Slovēnija Marko Lebar 827.948.639.678.91.84.31.40.50.31.413.55.6
31 Serbija Mitar Matić 22844.49.101.51.51.53.501.55.5-1
32 Rumānija Lucian Mărcuş 12858.306080121517-12
33 Šveice Stefan Riechsteiner 827.529.615.852.414.52.30.50.514.5-2.9
34 Šveice Robin Voramwald 827.55537.768.232.11.81.30.31.416-2.9
35 Irāna Hadi Norouzi 827.447.537.981.32.54.61.10.60.30.916.312.4
36 Amerikas Savienotās Valstis Bret Aiken 1275033.376.9314002280
37 Amerikas Savienotās Valstis Raymond Cummings 12766.7010041200380
38 Somija Edvard Luhanko 12710050500500027-18
39 Spānija Juan Soro 727.147.9084.230.91.90.70.64.48.9-11.6
40 Amerikas Savienotās Valstis Mitch Crouch 12757.10013121048-1
41 Francija Géry Frappier 226.563.6002.52.52104715.5
42 Austrija Nick Bieberstein 826.652.9065.48.60.42.90.60.858.9-16.9
43 Vācija Moritz Riana 726.659.443.673.72.632.40.10.41.614.7-3.6
44 Norvēģija Scott Ottesen 826.655.637.578.61.55.511.10.32.310.9-11.9
45 Francija Julien Pollet 426.563.637.577.81.54.30.81.5027.54.8
46 Brazīlija Lucas Pendotiba 426.326.712.556.324.80.510.515-2.5
47 Latvija Mārtiņš Jekalis 22646.222.269.223.52.50.50113.523.5
48 Somija Isak Majaluoma 42637.554.510025.310.501.39.5-2
49 Turcija Göğem Arkas 12633.314.300141025-18
50 Norvēģija Tom Åmodt 825.557.134.570.61.43.32.11.10.4114.6-12.4