Laiks:

Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1191 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  Spēlētāja statistika - Sezona 31 - Regulārā sezona

1 241 477 498

Labas pozīcijas līgas statistikā ir komandas sastāva kvalitātes rādītājs. Statistika parāda labākos spēlētājus pēc noteiktiem kritērijiem. Labākie spēlētāji sezonas beigās saņem popularitātes bonusu un viņu pārstāvētie klubi saņem finansiālu atlīdzību no līgas komisariāta.
Sezona: Valsts: Līga:

Rng VārdsKomanda GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Latvija Alvis CirvītisLatvija Jelgavnieki 4436.971.852.582.9135.51.33.51.23.845.556.1
2 Polija Szymon ChoinaLatvija Piņķu Buļļi 3837.164.648.171.66.6514.513.23562.4
3 Zviedrija Walter Månsson Dienas līdz atlabšanai: 3 (Ribu lūzums) Latvija Piņķu Buļļi 4438.565.355.578.13.64.913.113.23359.1
4 Krievija Yegor KrivtsovLatvija SMU Mustangs 4433.169.158.482.62.9100.54.30.51.629.875
5 Ķīna Kong YongboLatvija Jelgavnieki 4437.668.85688.45.24.51.441.73.228.657.2
6 Latvija Elmārs KalniņšLatvija BK RAGI NAGI LV 4430.555.953.678.12.83.51.72.30.72.128.230.4
7 Vācija Andy BreußLatvija Apinitis 23044.4655035.50.540.54.52542.5
8 Francija Pedro MeletLatvija BK PITRAGS 4428.468.277.588.37.11.80.71.90.54.32346.8
9 Bulgārija Angel StoilovLatvija SMU Mustangs 4433.661.155.481.42.170.73.10.31.722.176.2
10 Portugāle Edmundo PinheiroLatvija BK PITRAGS 444059.451.276.35.381.33.30.91.821.855.1
11 Latvija Silvis KļavaslapaLatvija MK MEI 1236.747.739.457.93.33.12.61.20.33.821.7-2.2
12 Irāna Ardalan Ghazi Dienas līdz atlabšanai: 2 (Kreisā apakšdelma cīpslas sarāvums) Latvija BK PITRAGS 4438.557.752.259.42.65.71.42.60.62.820.354.6
13 Ungārija Balázs GyörgyLatvija Piņķu Buļļi 4429.363.657.165.991.80.82.90.74.520.252
14 Slovākija Erik DostálekLatvija Jelgavnieki 4432.264.645.583.75.93.81.42.51.33.919.848.1
15 Kanāda Mike JeanLatvija SMU Mustangs 4423.970.371.472.77.920.53.30.94.419.656.6
16 Serbija Vladimir AntićLatvija BK PITRAGS 4436.253.142.739.23.95.321.90.43.519.549.6
17 Vācija Adam LoskeLatvija SMU Mustangs 4428.768.547.973.94.62.80.630.73.619.265.5
18 Latvija Māris GundisLatvija MK MEI 1238.75928.672.53.332.91.90.72.818.3-6.5
19 Ķīna Yan GuangsongLatvija BK PITRAGS 442869.253.476.59.72.11.52.81.3417.543.9
20 Latvija Kristaps RičiksLatvija MK MEI 1235.1493968.34.72.82.11.90.83.317.5-2.3
21 Horvātija Krunoslav KreilachLatvija SMU Mustangs 4431.463.952.472.33.92.90.62.10.53.117.371.9
22 Somija Johan RötkönenLatvija Apinitis 22642.3068.811.5111.50.5416.534
23 Norvēģija Cato DalbyLatvija Apinitis 2625.36054.672.42.350.62.10.42.616.336.8
24 Latvija Haralds PīpiņšLatvija Apinitis 22854.55062.52.52.52.52011638
25 Amerikas Savienotās Valstis Harvey FisherLatvija Apinitis 2814.363.665.188.713.20.21.30.60.615.946.7
26 Čehija Oliver KampasLatvija Piņķu Buļļi 4330.563.253.687.53.81.60.92.514.415.252.2
27 Latvija Rinalds SpēksLatvija BK Tēvija 12110075025000315-7
28 Ķīna Xia ZhilinLatvija Piņķu Buļļi 4120.857.845.383.82.33.80.62.10.61.414.527
29 Spānija José Carlos CardonaLatvija Apinitis 3418.271.157.974.73.30.40.32.90.92.313.651.8
30 Latvija Uvis Garkaklis Dienas līdz atlabšanai: 9 (Kreisās potītes lūzums) Latvija BK RAGI NAGI LV 4422.655.849.672.53.32.31.41.90.82.913.522.5
31 Lietuva Kuzma JurasLatvija Apinitis 2315066.7704.54.501.501.513.547
32 Latvija Imants ĀbeleLatvija BK RAGI NAGI LV 3816.464.846.773.93.82.30.51.80.61.613.221.5
33 Latvija Zigmārs KorsārsLatvija Apinitis 3921.8615084.92.61.91.31.40.32.512.329.7
34 Grieķija Viktoras PlevritisLatvija Apinitis 4418.173.841.462.96.20.70.51.40.31.612.149
35 Latvija Krišjānis RēdlihsLatvija BK Tēvija 1128.342.436.862.51.53.321.70.53.412.19.4
36 Latvija Herberts ŠtolcersLatvija BK RAGI NAGI LV 44285745.577.93.34.11.62.10.43.411.528.6
37 Latvija Jānis GorkšsLatvija BK RAGI NAGI LV 4413.756.460.483.91.61.110.70.41.510.713
38 Zviedrija Simon ViklundLatvija Apinitis 1721.661.933.366.75.61.90.91.90.53.410.425
39 Latvija Cēzars KlišejsLatvija Apinitis 4415.766.26075.70.760.41.50.40.510.342.2
40 Latvija Endijs LipsbergsLatvija MK MEI 1236.65728.676.98.33.22.81.10.93.310.3-4.9
41 Čehija Branislav ChlebnýLatvija SMU Mustangs 4415.363.743.574.54.50.70.41.40.22.310.136.8
42 Latvija Jānis ĶeipsLatvija BK Tēvija 1028.14834.473.13.53.51.71.70.22.71015
43 Slovākija Miloslav HonisekLatvija BK PITRAGS 241147.458.284.60.61.70.60.80.60.99.711.3
44 Latvija Hendriks ĶibelisLatvija Team noname 38237 4438.338.522.264.81.21.980.30.43.49.5-86.5
45 Latvija Egons RuzgulisLatvija Team noname 38050 4437.537.12665.22.71.84.90.30.33.79.5-79.4
46 Latvija Jēkabs PētnieksLatvija Team noname 37579 4438.539.923.656.51.91.64.80.30.23.19.1-84.2
47 Latvija Līvs OzoliņšLatvija Team noname 38050 4433.338.827.163.56.81.36.70.30.34.58.9-71.8
48 Latvija Roberts BrūverisLatvija MK MEI 1236.853.225752.34.13.11.40.53.38.9-4.7
49 Latvija Hārdijs PuspumpaLatvija BK Tēvija 1221.356.933.360.74.11.11.50.60.32.38.8-2.3
50 Latvija Arvīds ZeibotsLatvija Team noname 37579 4434.631.324.458.82.61.26.70.40.248.7-76