Laikas:

Bendravimas
Public account
  PRO Zona
1330 kreditų
Pirkti kreditus
Šiuo metu jūs naudojate bendrą vartotojo paskirtį. Jeigu norite žaisti žaidimą ar naudotis forumais, privalote prisijungti. Jeigu esate naujas vartotojas, pirma turite prisiregistruoti.

  Žaidėjo statistika: Vokietija

4 867 323 483
Sezonas:  Tipas:

Žaidėjai

Vardas GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
Vokietija Veit Rummenigge 1124754.844.470.81245610568733
Vokietija Sascha Stapf 1124756.642.361.5271415742210134
Vokietija Marius Rudolph 1123155.45074.276111315114312177
Vokietija Yan Emmerling 1122052.545.58026122515123497-58
Vokietija Karlo Zeitz 1221643.231.676.9201916632160134
Vokietija Raphael Träumer 1221662.553.453.81523101135150135
Vokietija Lennart Dräger 122165654.25083815104671135
Vokietija Udo Amann 1221550.937.576.532158572787130
Vokietija Sebastian Krabbe 1221356.671.442.989125744111393
Vokietija Jona Heß 1017444.95057.9632912112661-84
Vokietija Roland Wanders 817045.540.984.216141052119030
Vokietija Jürgen Kloss 8170455076.52681284276737
Vokietija Robin Ortmann 715945.830.853.813271232841-87
Vokietija Carl Schilling 612950301001691123932-79
Vokietija Johannes Sabath 612936.84085.712717431062-79
Vokietija Jack Umlauf 611638.53058.85131543329-64
Vokietija Milo Schwaninger 611647.42585.71161322439-62
Vokietija Hans Martin Zipf 611138.56.7701364531030-56
Vokietija Andreas Mond 69856.316.77033310452446-53
Vokietija Dominik Kara 69738.128.663.21536131934-72
Vokietija Mika Leniger 49435.735.384.2317140444-3
Vokietija Patrick Seefeldt 117600502101038-6