Aeg:

Suhtlus
Public account
  PRO Zone
1191 krediiti
Osta krediiti
Te olete avalikus kontos. Kui te tahate mängida või liituda aruteluga, peate te sisse logima. Kui te olete uus kasutaja, peate te esmalt registreeruma.

  Pressiteated: III.9 (Slovakkia)

709 429 946
Riik: Liiga:

Slovakkia Blchy Bratislava† - 20,5

Do basketového kolotoča som hupol v polke siedmej sezóny s tým že som chcel čo najskôr vybudovať zázemie na plný tréning. Trvalo mi to 20 a pol sezóny a keď sa tak pozerám na to čo som potreboval tak je tam všetko. Ak chcem mať na platy zamestnancov potrebujem príjem, ak na kvalitných hráčov potrebujem príjem, ak si nemôžem dovoliť nakupovať drahých zamestnancov každú chvíľu musím ich vedieť rýchlo vychovať. Všetko so všetkým súvisí. Opúšťam tím ktorý má k dispozícii všetky možnosti a vo výbornej finančnej kondícii. V tíme boli nakúpení hráči, ktorí za sezónu dorastú na druhú ligu. Mohli by mať aj do RFA každí po dva bonusy vyplatené. Postup bol plánovaný na nasledujúcu sezónu s TK 550+. Potom v II.lige by som sa mohol rozhodnúť či dokúpim silných UFA k tým čo by som mal akurát vyplatených RFA a pokúsil sa ešte nabrať TK s postupom do I.ligy. Druhá možnosť by bola rozpredať v polke sezóny a následný nákup juniorov. V každom prípade by som šiel na juniorov. Chýba postaviť ešte jeden level PEO na čo by som mal dve sezóny. PEO totiž musí by pri omladine na max nech cestou dole vyzbieravam drafty.

Basketbal sa mi vidí ako najprepracovanejší šport. Musím to aj napriek tomu useknúť, lebo hokej je moja srdcovka a dva športy naplno si nemôžem dovoliť.
Na ukončenie tímu ešte musím počkať osem dní aby som mohol vrátiť hráčov do hry, ale jednu lahôdku som vám už pustil. 21 dní do vyplácania :)

Lúčim sa s prianím dobrej hry a odporúčam v draftoch skúmať všetky SF bez ohľadu na výšku a B-čka ťahať.

Športu zdar!


Unikaalne vaade: 13
Pressiteate reiting: Vaene - Tavaline - Suurepärane
See funktsioon on PRO paki osa      

Võimalus väljaanda pressiteateid

PRO paketti omanikuna on teil võimalus väljaanda pressiteateid oma meeskonnas toimuvast. See on teie koht, kus avaldada meeskonna ambitsioone, kommenteerida viimase õhtu mängu või teha avaldusi enne tähtsat mängu. Pressiteated võivad vaadata ja hinnata teised kasutajad, kel on ka võimalus vastata pressiteatele enda omaga.