Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1191 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Svjetski Kup

689 987 733
Logo turnira
Logo turnira
Maskota turnira
Maskota turnira
Dobij besplatno kredite!
Sezona: Kategorija: Kolo turnira:

Rnk Ime GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
1 Italija Elia Marinola 1400201000620045-15
2 Italija Gianni Forzini 14071.433.38024210417-15
3 Njemačka Immanuel Zellner 530.833.341.278.61.641.40.60.81.28.8-27
4 Njemačka Moritz Riana 530.822.227.881.82.42.43.60.60.21.49.4-27
5 Finska Jani Viiki 629.346.746.387.51.73.22.71.80.51.218.80.2
6 Italija Emanuele Masoero 22946.228.688.91.521.50.50.5313-4
7 Hrvatska Marijan Juretić 6296226.7683.3331.30.72.715.23.7
8 Ukrajina Oleksandr Palamarchu... 32761.55088.922.31.30.31.71.71315.7
9 Ukrajina Yaroslav Ovcharov 326.748.307010.30.72.31.313.7143.7
10 Finska Aarno Värrälä 626.560.927.336.425.211.30.21.394
11 Švicarska Sepp Bollinger 526.432.430754.61.21.60.40.83.49.6-18.4
12 Srbija Radenko Škorić 526.243.823.155.62.83.41.60.401.65.6-7
13 Argentina Félix Avellaneda 626.24044.463.62.32.320.201.715.20.7
14 Slovenija Nikola Vovk 12640008010148-27
15 SAD Norman Cleveland 525.852.710053.371.20.81.60.83.614.4-4.4
16 Argentina Mariano Paredes 625.841.725751.25.310.70.31.34.71.5
17 Mađarska Ádám Bernát 425.835.753.886.71.83.81.510.51.816.32.8
18 Češka Petr Luxa 425.85042.91002.332101.513.31
19 Portugal Edmundo Carneiro 12628.6002020144-7
20 Argentina Juan Carlos Heredia 625.556.740753.21.82.510.32.512.21.3
21 Slovenija Marko Lebar 525.429.439.371.42.82.82.20.80.41.69.61
22 Njemačka Marek Daniel 525.247.116.737.52.412.61.20.83.48.2-22.2
23 SAD Jaden Rowan 5255018.278.92.240.61.40.40.86.6-2
24 Litvanija Vaidas Kujalis 725350646.70.31.610.74.16.37
25 Mađarska Zsombor Nyárádi 624.753.3076.96.31.20.31.214.3140.8
26 Mađarska Zoltán Fricz 724.137.921.463.21.64.110.90.326.12.1
27 Litvanija Gasparas Bradauskas 724.15058.3803.911.70.60.1211.93.3
28 Litvanija Vidmantas Jarašūnas 724.13727.87023.11.90.90.61.773.3
29 Češka František Janík 32437.557.1752.35.70.30.7027-2
30 Švicarska Stefan Riechsteiner 52418.840251.41.82.40.40.215-18.8
31 Švicarska Emmanuel Carabelli 52441.237.562.51.81.62.60.60.22.47.4-18.2
32 Portugal Virgílio Lourenço 224504083.304.50.51.5026.5-7.5
33 Ukrajina Hryhorii Nazarenko 32427.32064.32.34.330.70166.7
34 Rumunija Ciprian Tudorică 723.75033.3602.62.11.60.601.78.60.6
35 Mađarska József Miskolczi 623.742.943.885.71.72.82.30.80.30.8132.3
36 Portugal Tiago Vinhais 423.516.735.341.71.53.320.30.826.80.5
37 Njemačka Ben Morgenroth 523.647.833.371.42.21.62.60.80.23.87.8-22.4
38 Srbija Luka Tasić 523.430.828.666.711.61.80.60.41.25.2-8.8
39 Portugal André Nascimento 423.55014.360310.50.513.35.8-2
40 Hrvatska Đuka Krile 623.546.95061.541.21.20.70.53.77.83.8
41 Ujedinjeno Kraljevstvo Kurt Hawkins 623.330.82881.81.72.71.80.500.79.25.7
42 Latvija Vitauts Liedzāns 523.461.5085.71.43.41.41.4014.4-4.2
43 Ujedinjeno Kraljevstvo Ian Delvin 623.345.527.394.43.22.70.81.20.31.3116.2
44 Rusija Nikolay Fomin Dana do oporavka: 1 (Oštećenje desnog ramena) 223066.71002.531.50.5028-1
45 Grčka Ioannis Papadakos 523.240.92881.81.61.810.40.20.89.6-13.6
46 Grčka Petros Spyridis 523.230.821.433.31.63.810.40.20.83.8-13.6
47 Srbija Slobodan Marjanović 523.253.641.268.21.62.21.80.60.21.813.2-4.8
48 Litvanija Simanas Karnilius 723.163.3321001.41.41.300.61.110.43.1
49 Mađarska Arnold Bárdossy 423.353.30507.50.820.51.33.39.8-1
50 Iran Hadi Norouzi 623.253.638.776.51.81.71.80.50.21.213.24.2