Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1197 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Statistika igrača: Austrija U19

964 248 351
Sezona:  Tip:

Igrači

Ime GPMin2FG%3FG%FT%RebATOSTBlkPFPts+/-
Austrija Alexander Lindner 936043.224.671.126302118826138-166
Austrija Andre Brandner 93555037.57119343612827126-157
Austrija Martin Steger 926444.321.447.4106101211641113-94
Austrija Lennart Weiss 624048.4082.6352435561879-184
Austrija Jean Bacher 62155428.674.3261024232086-163
Austrija Rüdiger Nagel 717631.833.363.6311214662351-43
Austrija Efraim Türtscher 312052.939.164.779702105616
Austrija Nick Greil 46262.5077.82224101437-30
Austrija Conrad Jochum 3760004130206-9