Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1191 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Kratak sadržaj utakmice

1 267 895 293




93
Uakmica za treće mjesto Nacionalnog kupa
Srijeda, Maj 6, 2020
Iskra Center
Gledalaca: 17 134
Cijena ulaznice: 300


Q1 Q2 Q3 Q4
29 18 26 20
28 26 29 24


107
FG   2pts   3pts   FT   Rbds  
Tim M/A % M/A % M/A % M/A % O D Tot As PF To St BS Pts
Slovačka ŠK Likier 35/71 49.3 24/45 53.3 11/26 42.3 12/19 63.2 11 24 35 22 17 15 5 4 93
Slovačka BK Chude Ruky 40/73 54.8 21/36 58.3 19/37 51.4 8/18 44.4 7 24 31 23 25 14 11 5 107

PREGLED

prva četvrtina
Mađarska Ariel Szentiváni (A)
3  (00:41)  0
3  (00:51)  3Slovačka Dávid Slamiar (A)
3  (01:32)  4Slovačka Marek Paluška
3  (01:58)  6Kina He Guibin
Rusija Sergey Rybnikov (A)
5  (02:15)  6
5  (02:29)  9Slovačka Miroslav Rubach (A)
Čile Paolo Ballesteros
6  (03:07)  9
6  (03:21)  11Slovačka Marek Paluška
6  (03:46)  14Kina He Guibin
Čile Paolo Ballesteros (A)
8  (04:29)  14
Njemačka Christoph Hammer (A)
10  (04:54)  14
10  (05:02)  17Kina He Guibin (A)
Rusija Sergey Rybnikov
12  (05:15)  17
12  (05:27)  18Slovačka Juraj Hamerlík
Njemačka Christoph Hammer (A)
14  (05:50)  18
14  (06:40)  20Slovačka Leonard Halaša (A)
Mađarska Ariel Szentiváni
15  (06:53)  20
Rusija Sergey Rybnikov (A)
17  (07:24)  20
17  (07:35)  23Slovačka Teodor Gonda
Mađarska Ariel Szentiváni
19  (07:45)  23
Čile Paolo Ballesteros
21  (08:14)  23
Mađarska Ariel Szentiváni
23  (08:42)  23
23  (09:15)  25Slovačka Miroslav Rubach (A)
Mađarska Ariel Szentiváni
26  (09:29)  25
26  (09:44)  28Kina He Guibin (A)
Rusija Sergey Rybnikov
29  (09:54)  28
druga četvrtina
29  (10:10)  31Kina He Guibin (A)
29  (10:31)  34Kina He Guibin
29  (11:02)  36Kina He Guibin (A)
29  (11:36)  38Slovačka Dávid Slamiar (A)
29  (13:55)  41Slovačka Vojtech Biačko
Rusija Sergey Rybnikov (A)
31  (14:20)  41
31  (14:35)  42Slovačka Dávid Slamiar
31  (15:00)  45Slovačka Vojtech Biačko (A)
Mađarska Ariel Szentiváni
33  (15:27)  45
33  (15:41)  47Slovačka Jozef Antal
Njemačka Christoph Hammer (A)
36  (15:54)  47
36  (16:05)  50Slovačka Leonard Halaša
Njemačka Christoph Hammer
38  (16:19)  50
38  (16:37)  52Slovačka Juraj Hamerlík
Rusija Sergey Rybnikov (A)
41  (16:50)  52
Njemačka Christoph Hammer
42  (18:22)  52
Mađarska Ariel Szentiváni
44  (18:44)  52
44  (19:35)  54Kina He Guibin (A)
Mađarska Ariel Szentiváni
47  (19:43)  54


treća četvrtina
Njemačka Christoph Hammer
50  (21:09)  54
Austrija David Madlener (A)
52  (21:36)  54
52  (21:45)  56Slovačka Miroslav Rubach
52  (21:58)  58Slovačka Dávid Slamiar
Bosna i Hercegovina Milan Mlađenović
54  (22:08)  58
54  (22:36)  61Slovačka Marek Paluška (A)
54  (22:55)  63Slovačka Vojtech Biačko (A)
54  (23:55)  66Kina He Guibin (A)
Austrija David Madlener
56  (24:16)  66
56  (24:32)  68Slovačka Marek Paluška (A)
Njemačka Christoph Hammer (A)
59  (24:44)  68
Austrija David Madlener (A)
61  (25:09)  68
61  (25:22)  71Slovačka Teodor Gonda (A)
Njemačka Christoph Hammer (A)
64  (26:26)  71
64  (26:41)  73Slovačka Juraj Hamerlík (A)
Austrija David Madlener
66  (26:56)  73
Njemačka Christoph Hammer (A)
68  (27:26)  73
68  (27:55)  75Slovačka Jozef Antal
68  (28:21)  78Slovačka Leonard Halaša (A)
68  (28:49)  80Slovačka Marek Paluška
Rusija Petr Klyuchnikov (A)
71  (29:12)  80
71  (29:22)  83Kina He Guibin (A)
Rusija Sergey Rybnikov
73  (29:36)  83
četvrta četvrtina
Mađarska Ariel Szentiváni (A)
75  (30:52)  83
75  (31:46)  84Slovačka Jozef Antal
75  (31:50)  87Slovačka Leonard Halaša
Mađarska Ariel Szentiváni (A)
77  (32:00)  87
Rusija Sergey Rybnikov (A)
79  (33:04)  87
Austrija David Madlener (A)
81  (33:54)  87
81  (34:06)  90Slovačka Rostislav Poloné
81  (34:24)  92Slovačka Leonard Halaša
Rusija Petr Klyuchnikov (A)
83  (34:41)  92
83  (36:03)  94Slovačka Marek Paluška (A)
Rusija Sergey Rybnikov
85  (36:17)  94
85  (36:37)  97Slovačka Marek Paluška
Rusija Sergey Rybnikov (A)
88  (36:52)  97
88  (37:00)  99Slovačka Marek Paluška
Mađarska Ariel Szentiváni (A)
92  (37:42)  99
92  (37:58)  101Kina He Guibin (A)
Bosna i Hercegovina Milan Mlađenović
93  (38:17)  101
93  (38:32)  103Slovačka Jozef Antal (A)
93  (39:04)  105Slovačka Miroslav Rubach (A)
93  (39:25)  107Slovačka Vojtech Biačko

STATISTIKA

ŠK Likier FG   2pts   3pts   FT   Rbds  
No. Igrač M/A % M/A % M/A % M/A % O D Tot As PF To St BS Pts +/- Rat
0 Bosna i Hercegovina Milan Mlađenović 40:00 1/3 33.3 1/3 33.3 0/0 0 1/2 50 1 1 2 5 0 1 0 0 3 -14 120
0 Mađarska Ariel Szentiváni 40:00 8/20 40 4/9 44.4 4/11 36.4 6/7 85.7 0 0 0 6 2 3 0 1 26 -14 133
0 Njemačka Christoph Hammer 28:08 8/15 53.3 4/7 57.1 4/8 50 1/2 50 1 4 5 3 3 2 2 0 21 -7 132
0 Rusija Sergey Rybnikov 40:00 10/16 62.5 7/11 63.6 3/5 60 0/3 0 1 6 7 5 4 3 2 0 23 -14 128
0 Čile Paolo Ballesteros 20:07 1/5 20 1/5 20 0/0 0 3/4 75 3 6 9 1 3 3 1 2 5 -14 145
0 Rusija Petr Klyuchnikov 11:52 2/4 50 2/3 66.7 0/1 0 1/1 100 0 1 1 2 0 1 0 0 5 -7 131
0 Austrija David Madlener 19:53 5/8 62.5 5/7 71.4 0/1 0 0/0 0 3 6 9 0 5 1 0 1 10 0 139
0 Slovačka Matej Hoznour 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tim: Slovačka ŠK Likier 2 0 2 1

BK Chude Ruky FG   2pts   3pts   FT   Rbds  
No. Igrač M/A % M/A % M/A % M/A % O D Tot As PF To St BS Pts +/- Rat
0 Slovačka Vojtech Biačko 27:19 3/6 50 1/4 25 2/2 100 2/2 100 0 4 4 6 1 1 3 2 10 17 172
0 Kina He Guibin 29:24 11/19 57.9 4/5 80 7/14 50 0/0 0 0 2 2 5 4 2 2 1 29 13 164
0 Slovačka Miroslav Rubach 26:31 4/12 33.3 3/5 60 1/7 14.3 0/4 0 1 5 6 4 4 2 0 0 9 16 135
0 Slovačka Marek Paluška 25:01 7/8 87.5 5/5 100 2/3 66.7 1/3 33.3 1 2 3 3 5 3 1 0 17 10 171
0 Slovačka Dávid Slamiar 22:57 2/6 33.3 1/5 20 1/1 100 3/4 75 2 3 5 1 3 0 2 1 8 16 168
0 Slovačka Rostislav Poloné 12:41 1/2 50 0/0 0 1/2 50 0/0 0 0 0 0 1 0 1 1 0 3 -3 138
8 Slovačka Leonard Halaša 10:36 5/6 83.3 2/2 100 3/4 75 0/1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 13 1 165
0 Slovačka Teodor Gonda 13:29 2/2 100 0/0 0 2/2 100 0/0 0 0 2 2 0 1 0 0 0 6 -2 127
0 Slovačka Jozef Antal 14:59 3/7 42.9 3/5 60 0/2 0 1/2 50 0 3 3 2 4 2 0 1 7 4 125
0 Slovačka Juraj Hamerlík 17:03 2/5 40 2/5 40 0/0 0 1/2 50 3 3 6 0 2 1 2 0 5 -2 141
Tim: Slovačka BK Chude Ruky 0 0 0 1


POSTAVA

Dresovi tima
Mlađenović
Szentiváni
Ballesteros
Rybnikov
Hammer
Madlener
Klyuchnikov
Slamiar
Paluška
Rubach
Guibin
Biačko
Antal
Hamerlík
Gonda
Halaša
Poloné
Dresovi tima

TAKTIKE U UTAKMICI

Po četvrtini Taktika Po četvrtini
Jako visoka / Jako visoka / Jako visoka / Jako visoka Važnost utakmice Jako niska / Jako niska / Jako niska / Jako niska
Normalno / Normalno / Normalno / Normalno Tempo Brzi šutevi / Brzi šutevi / Brzi šutevi / Brzi šutevi
2 vanjska 3 unutarnja / 2 vanjska 3 unutarnja / 2 vanjska 3 unutarnja / 2 vanjska 3 unutarnja Ofanzivno postavljanje 4 vanjska 1 unutarnji / 4 vanjska 1 unutarnji / 4 vanjska 1 unutarnji / 4 vanjska 1 unutarnji
Kontinuirani napad / Kontinuirani napad / Kontinuirani napad / Kontinuirani napad Napadačke taktike Kontinuirani napad / Kontinuirani napad / Kontinuirani napad / Kontinuirani napad
Uravnotežen / Uravnotežen / Uravnotežen / Uravnotežen Preferiranje šuta šut za 3 poena / šut za 3 poena / šut za 3 poena / šut za 3 poena
Zona / Zona / Zona / Zona Odbrana Jedan na jedan / Jedan na jedan / Jedan na jedan / Jedan na jedan
Normalno / Normalno / Normalno / Normalno Agresivnost Normalno / Normalno / Normalno / Normalno
11:36 / - / - / - / - Time-out 08:42 / 18:44 / 33:54 / - / -

ZVIJEZDE

1
Kina He Guibin
Slovačka BK Chude Ruky
(29 Pts, 5 A, 2 Reb)
2
Rusija Sergey Rybnikov
Slovačka ŠK Likier
(23 Pts, 5 A, 7 Reb)
3
Slovačka Vojtech Biačko
Slovačka BK Chude Ruky
(10 Pts, 6 A, 4 Reb)

SNAGA TIMA


ŠK Likier
Šutiranje
119
Dodavanje
129
Skokovi
127
Odbrana
121
Ukupno
124

BK Chude Ruky
Šutiranje
138
Dodavanje
155
Skokovi
144
Odbrana
145
Ukupno
146