Vrijeme:

Komunikacija
Public account
  PRO Zona
1191 kredita
Kupi kredite
Trenutno ste ulogovani na javni nalog. Ukoliko želite da igrate igru ili se pridružite diskusijama, morate se ulogovati. Ukoiko ste novi korisnik, morate se prvo registrovati.

  Kratak sadržaj utakmice

603 043 248




92
Uakmica za treće mjesto Nacionalnog kupa
Srijeda, Februar 26, 2020
Ganjaville Arena
Gledalaca: 20 000
Cijena ulaznice: 300


Q1 Q2 Q3 Q4
24 23 25 20
20 18 12 15


65
FG   2pts   3pts   FT   Rbds  
Tim M/A % M/A % M/A % M/A % O D Tot As PF To St BS Pts
Slovačka Moroms Ladies 31/61 50.8 25/46 54.3 6/15 40 24/33 72.7 9 16 25 23 18 7 15 3 92
Slovačka BK Diktátor Humenné 24/49 49 16/28 57.1 8/21 38.1 9/16 56.3 6 19 25 14 26 22 2 1 65

PREGLED

prva četvrtina
Češka Richard Kešner
2  (00:29)  0
Čile Pedro Carrasco (A)
4  (00:56)  0
4  (01:24)  2Češka Milan Záhora (A)
4  (01:54)  4Turska Bartu Efe (A)
4  (02:29)  6Latvija Auseklis Ūpis (A)
Čile Carlos González (A)
7  (02:50)  6
7  (03:23)  8Latvija Auseklis Ūpis
Srbija Slavko Stančević (A)
9  (03:39)  8
9  (04:14)  9Latvija Lamberts Kautrīgais
Čile Pedro Carrasco
11  (04:35)  9
Iran Borzoo Jahangir
13  (05:48)  9
13  (06:03)  12Rusija Dmitriy Emelyanov (A)
13  (07:01)  13Finska Juhani Miilukangas
Rusija Eduard Zaletaev (A)
16  (07:54)  13
16  (08:09)  15Latvija Lamberts Kautrīgais (A)
16  (08:41)  18Rusija Dmitriy Emelyanov (A)
Argentina Gabriel Aparicio
17  (09:01)  18
SAD Nelson Harvey
19  (09:03)  18
Argentina Gabriel Aparicio
21  (09:31)  18
21  (09:47)  20Latvija Lamberts Kautrīgais
Srbija Slavko Stančević
24  (10:00)  20
druga četvrtina
24  (10:20)  21Latvija Lamberts Kautrīgais
24  (10:40)  23Turska Bartu Efe (A)
24  (11:02)  26Bugarska Mihail Konstantinov (A)
24  (11:56)  29Češka Milan Záhora (A)
Češka Richard Kešner (A)
26  (12:50)  29
Iran Borzoo Jahangir (A)
28  (13:47)  29
Iran Borzoo Jahangir (A)
31  (15:06)  29
SAD Nelson Harvey
33  (15:27)  29
Iran Borzoo Jahangir
35  (15:48)  29
Argentina Gabriel Aparicio (A)
37  (16:19)  29
37  (16:34)  31Češka Zdeněk Poula
Iran Borzoo Jahangir
39  (17:10)  31
39  (17:37)  33Ukrajina Mykhailo Herbin (A)
Rusija Eduard Zaletaev
41  (18:19)  33
41  (18:33)  35Bugarska Mihail Konstantinov (A)
SAD Nelson Harvey
43  (18:51)  35
Iran Borzoo Jahangir (A)
45  (19:20)  35
45  (19:34)  38Bugarska Mihail Konstantinov
Čile Pedro Carrasco
47  (19:47)  38


treća četvrtina
Čile Pedro Carrasco
49  (20:32)  38
49  (20:44)  40Finska Juhani Miilukangas (A)
Čile Carlos González (A)
51  (21:21)  40
Iran Borzoo Jahangir
53  (23:44)  40
53  (24:01)  43Finska Juhani Miilukangas
Kanada Tyler St. Amour (A)
56  (24:15)  43
56  (24:30)  46Turska Bartu Efe
Srbija Slavko Stančević (A)
59  (24:47)  46
SAD Nelson Harvey (A)
61  (25:10)  46
Iran Borzoo Jahangir
62  (25:39)  46
SAD Nelson Harvey (A)
65  (26:50)  46
Iran Borzoo Jahangir
66  (27:22)  46
Iran Borzoo Jahangir (A)
68  (28:37)  46
Češka Slávek Kněz (A)
70  (28:57)  46
70  (29:15)  48Kanada Koby Robertson
Češka Slávek Kněz
72  (29:29)  48
72  (29:45)  50Kanada Koby Robertson
četvrta četvrtina
Rusija Eduard Zaletaev (A)
75  (30:14)  50
SAD Nelson Harvey
76  (31:09)  50
Rusija Eduard Zaletaev (A)
78  (31:41)  50
78  (31:57)  52Ukrajina Mykhailo Herbin
Argentina Gabriel Aparicio (A)
80  (32:21)  52
80  (32:29)  54Latvija Lamberts Kautrīgais (A)
Iran Borzoo Jahangir (A)
82  (32:47)  54
SAD Nelson Harvey (A)
84  (33:21)  54
84  (33:40)  56Češka Zdeněk Poula
84  (34:21)  58Rusija Dmitriy Emelyanov (A)
Argentina Gabriel Aparicio (A)
86  (36:20)  58
Češka Slávek Kněz
88  (36:55)  58
88  (37:08)  60Češka Zdeněk Poula
Argentina Gabriel Aparicio
90  (37:49)  60
90  (38:04)  63Rusija Dmitriy Emelyanov
Iran Borzoo Jahangir (A)
92  (38:48)  63
92  (40:00)  65Češka Zdeněk Poula

STATISTIKA

Moroms Ladies FG   2pts   3pts   FT   Rbds  
No. Igrač M/A % M/A % M/A % M/A % O D Tot As PF To St BS Pts +/- Rat
0 Čile Pedro Carrasco 13:14 3/3 100 3/3 100 0/0 0 2/2 100 2 1 3 2 0 1 0 0 8 12 171
0 Srbija Slavko Stančević 13:14 2/7 28.6 1/4 25 1/3 33.3 3/3 100 0 1 1 1 0 0 2 1 8 12 164
0 Čile Carlos González 13:14 2/3 66.7 1/1 100 1/2 50 0/0 0 1 0 1 1 1 0 0 0 5 12 187
0 Kanada Tyler St. Amour 13:14 1/4 25 0/1 0 1/3 33.3 0/0 0 0 1 1 3 2 1 0 0 3 12 162
0 Češka Richard Kešner 08:57 2/4 50 2/4 50 0/0 0 0/0 0 1 0 1 2 4 0 1 0 4 -2 156
0 Rusija Eduard Zaletaev 26:46 3/5 60 1/3 33.3 2/2 100 2/2 100 0 0 0 5 2 2 5 1 10 15 157
0 Češka Slávek Kněz 26:46 1/4 25 1/3 33.3 0/1 0 4/4 100 0 2 2 4 1 0 1 1 6 15 159
0 SAD Nelson Harvey 26:46 4/8 50 4/7 57.1 0/1 0 6/9 66.7 1 2 3 2 0 1 0 0 14 15 157
0 Argentina Gabriel Aparicio 26:46 4/9 44.4 4/8 50 0/1 0 3/4 75 1 2 3 2 5 0 3 0 11 15 151
0 Iran Borzoo Jahangir 31:03 9/14 64.3 8/12 66.7 1/2 50 4/9 44.4 2 7 9 1 3 1 3 0 23 29 154
0 Slovačka Radomír Remeník 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tim: Slovačka Moroms Ladies 1 0 1 1

BK Diktátor Humenné FG   2pts   3pts   FT   Rbds  
No. Igrač M/A % M/A % M/A % M/A % O D Tot As PF To St BS Pts +/- Rat
0 Turska Bartu Efe 16:44 3/6 50 2/3 66.7 1/3 33.3 0/2 0 0 0 0 1 1 3 0 0 7 -8 137
0 Češka Milan Záhora 16:44 2/4 50 1/1 100 1/3 33.3 0/0 0 0 2 2 1 1 3 0 0 5 -8 145
0 Bugarska Mihail Konstantinov 21:16 3/4 75 1/1 100 2/3 66.7 0/0 0 0 0 0 4 5 0 1 0 8 -11 150
0 Latvija Auseklis Ūpis 12:32 1/2 50 1/2 50 0/0 0 2/2 100 1 1 2 2 5 2 1 0 4 -6 131
0 Latvija Lamberts Kautrīgais 30:04 3/6 50 3/6 50 0/0 0 2/4 50 3 8 11 1 2 2 0 0 8 -14 139
0 Ukrajina Mykhailo Herbin 23:16 1/7 14.3 1/3 33.3 0/4 0 2/2 100 0 0 0 2 2 2 0 0 4 -19 136
0 Rusija Dmitriy Emelyanov 23:16 4/6 66.7 1/1 100 3/5 60 0/0 0 0 1 1 0 1 2 0 0 11 -19 144
0 Češka Zdeněk Poula 18:44 3/6 50 3/5 60 0/1 0 2/2 100 1 1 2 1 1 1 0 0 8 -16 127
0 Finska Juhani Miilukangas 27:28 2/4 50 1/2 50 1/2 50 1/4 25 1 3 4 2 3 3 0 1 6 -21 128
0 Kanada Koby Robertson 09:56 2/4 50 2/4 50 0/0 0 0/0 0 0 2 2 0 5 3 0 0 4 -13 127
0 Srbija Darko Čubrilović 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 Slovačka Ladislav Ľudovít 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tim: Slovačka BK Diktátor Humenné 0 1 1 1


POSTAVA

Dresovi tima
Carrasco
Stančević
González
Amour
Kešner
Harvey
Kněz
Aparicio
Jahangir
Zaletaev
Remeník
Remeník
Kautrīgais
Ūpis
Konstantinov
Záhora
Efe
Herbin
Emelyanov
Poula
Robertson
Miilukangas
Čubrilović
Čubrilović
Čubrilović
Ľudovít
Čubrilović
Dresovi tima

TAKTIKE U UTAKMICI

Po četvrtini Taktika Po četvrtini
Normalna / Normalna / Normalna / Normalna Važnost utakmice Jako niska / Jako niska / Jako niska / Jako niska
Spori napadi / Spori napadi / Spori napadi / Spori napadi Tempo Normalno / Normalno / Normalno / Normalno
4 vanjska 1 unutarnji / 4 vanjska 1 unutarnji / 4 vanjska 1 unutarnji / 4 vanjska 1 unutarnji Ofanzivno postavljanje 2 vanjska 3 unutarnja / 2 vanjska 3 unutarnja / 2 vanjska 3 unutarnja / 2 vanjska 3 unutarnja
Akcije / Akcije / Akcije / Akcije Napadačke taktike Kontinuirani napad / Kontinuirani napad / Kontinuirani napad / Kontinuirani napad
Uravnotežen / Uravnotežen / Uravnotežen / Uravnotežen Preferiranje šuta Uravnotežen / Uravnotežen / Uravnotežen / Uravnotežen
Zona / Zona / Zona / Zona Odbrana Jedan na jedan / Jedan na jedan / Jedan na jedan / Jedan na jedan
Normalno / Normalno / Normalno / Normalno Agresivnost Normalno / Normalno / Agresivno / Agresivno
02:29 / 11:02 / - / - / - Time-out 15:27 / - / 26:50 / 33:21 / -

ZVIJEZDE

1
Iran Borzoo Jahangir
Slovačka Moroms Ladies
(23 Pts, 1 A, 9 Reb)
2
Rusija Eduard Zaletaev
Slovačka Moroms Ladies
(10 Pts, 5 A, 0 Reb)
3
Argentina Gabriel Aparicio
Slovačka Moroms Ladies
(11 Pts, 2 A, 3 Reb)

SNAGA TIMA


Moroms Ladies
Šutiranje
144
Dodavanje
161
Skokovi
151
Odbrana
152
Ukupno
152

BK Diktátor Humenné
Šutiranje
128
Dodavanje
138
Skokovi
129
Odbrana
137
Ukupno
133